БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка Україні” запустили на порталі Дія.Бізнес безкоштовні онлайн-консультації OnFrontiers.

Детальніше...

ПОТРЕБИ ТА ВИКЛИКИ ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Шановні представники бізнес-спільноти!

Відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Авдіївської міської ВЦА проводиться онлайн-опитування предстаників бізнесу громади з метою визначення потреб та викликів для бізнесу.

Детальніше...

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2021»

ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021». Проведення заходу попередньо заплановано на 28-29 вересня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні. Виставка пройде в самому серці міста – «Палаці Спорту» на Спортивній Площі, 1. Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Данії та Посольства США в Україні.

Детальніше...

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Продовжено термін конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області

Детальніше...

До уваги підприємців Авдіївської ТГ!


Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили на порталі Дія.Бізнес ініціативу безкоштовних консультацій для малих та середніх підприємств від понад 300 000 провідних міжнародних бізнес-експертів з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш через глобальний маркетплейс OnFrontiers.
Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрації доступні на порталі Дія.Бізнес за посиланням

ЧАСТКОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ УСТАНОВОК ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОЇННЯ МОЛОКА

На виконання Порядку використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока Донецькою облдержадміністрацією утворено комісію із визначення власників корів, овець та кіз, яким надається часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока.

Детальніше...

Конкурсний відбір на фінансову підтримку на реалізацію проєктів

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва
Про проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області

Донецька обласна державна адміністрація (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) оголошує конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.06.2021 № 547/5-21 «Про порядок використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених на фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області», зареєстрованого в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) 23 червня 2021 року за № 46/226)
УМОВИ проведення конкурсного відбору
ПОРЯДОК надання фінансової підтримки

Для участі у конкурсному відборі проєктів суб’єкту малого/середнього підприємництва необхідно:
1. Заповнити онлайн АНКЕТУ (обов’язково).
2. Подати у паперовій формі наступні документи:
ЗАЯВА на участь у конкурсному відборі
ПЕРЕЛІК документів, що подаються для участі у конкурсному відборі
ФОРМА БІЗНЕС-ПЛАНУ
Документи приймаються щоденно (крім суботи та неділі) з 09-00 до 15-00, перерва з 12-00 до 13-00, за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412 (департамент економіки облдержадміністрації).
Строк подання заяв із відповідними документами - до 31 серпня 2021 року.

Дата проведення конкурсного відбору - 29 вересня 2021 року.

Додаткова інформація за тел. (06264) 2-20-75 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ПРООН оголошує грантовий конкурс для ОГС Донецької та Луганської областей

http://www.vzplus-grant.org.ua


Напрями конкурсу
1.    Розвиток співпраці між територіальними громадами на основі спільних інтересів та цілей.
2.    Добре врядування. Заохочення участі мешканців громад і сприяння відкритості та підзвітності
органів місцевої влади.

Детальніше...

Рука допомоги простягнута для всіх

З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною – її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням.

Детальніше...

Суб’єкти господарювання які впровадять діяльність у сфері виробництва та обігу харчових продуктів, згідно статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зобов’язані реєструвати потужності!

Тобто всі потужності, об’єкти (магазини, супермаркети, кафе, бари, ресторани, аптеки та інші) де проводиться реалізація харчових продуктів (зокрема харчові продукти, вода питна, напої, алкогольні та слабоалкогольні напої, харчові продукти для спеціальних медичних цілей, для дитячого харчування, та інші) підлягають державній реєстрації!

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК ПРОГРАМИ ГРАНТОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ М. АВДІЇВКА

У МЕЖАХ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ ВИ МОЖЕТЕ ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОГО ГРАНТУ ДЛЯ:
•    Проходження професійних курсів (12 500 грн) з метою отримання навичок, необхідних для започаткування власної справи або для подальшого працевлаштування. Подача заявки на професійні курси може поєднуватися із заявкою на один із зазначених нижче грантів;
•    Розвитку сільського господарства (37 000 грн), спрямованого на стабільне виробництво продуктів для сім’ї та додатковий заробіток. Цей проект передбачає такі види діяльності: тепличне господарство, птахівництво, тваринництво, бджільництво та ін.;
•    Підтримки самозайнятості домогосподарств (52 000 грн), які хотіли б почати або відновити свою власну діяльність у сфері обслуговування, торгівлі, ремесла тощо;
•    Розширення вже наявної діяльності, яка містить соціальний компонент, з можливістю найму співробітників (78 000 грн).

Детальніше...

Представників агропродовольчого сектору запрошуємо взяти участь у вебінарі «Норвезький агропродовольчий ринок: виклики та можливості»

Державна установа «Офіс з просування експорту України» у партнерстві з Норвезько-Українською торговою палатою (NUCC) запрошує представників агроподовольчого сектору України взяти участь у вебінарі, який відбудеться 12 травня 2021 року о 15:00.

Детальніше...