АВДІЇВКА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВОДОХРЕЩА

Сьогодні під головуванням в.о. керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Удовенка, за участі заступників керівника Юлії Котової та Сергія Легенького відбулось засідання оргкомітету із вирішення нагальних питань щодо організації заходів у день Хрещення Господнього (19 січня).

Долучились до обговорення благочинний Авдіївського округу, настоятель храму св. Марії Магдалини, протоієрей Андрій Карпець, представники відділів культури, освіти, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій ВЦА, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту, фінансового управління ВЦА, поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також офіцери цивільно-військового співробітництва CIMIC (Авдіївка) та директор КП «Служба єдиного замовника».

Під час засідання обговорили, як оперативно та якісно підготуватися до події.

В результаті обговорення вирішили, що комунальна служба міста забезпечить прочищення дороги на пляж, рятувальники ДСНС заздалегідь облаштують ополонку на місцевому піщаному кар’єрі та разом із поліцією і медиками чергуватимуть біля водойми.

Допомогти в організації Йордану в Авдіївці також пообіцяли військові.

Керівництво міста розгядає можливість організації у день Хрещення додаткового автобусного маршруту для підвозу до водойми громадян, які бажають долучитись до святкового заходу.

Крім того, під час заходу планують залучити потужний генератор, який забезпечить безперебійне електропостачання для обігріву палаток, де люди перевдягатимуться після занурення в крижану воду.

Обряд освячення водойми розпочнеться 19 січня о 10:00. Детальна інформація щодо Водохреща буде опублікована додатково на офіційних джерелах Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації.