ЗАПАЛИЛИ СВІЧКИ ПАМ'ЯТІ: АВДІЇВКА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІЇ

Сьогодні, у День пам'яті жертв голодоморів, заступники керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Євген Удовенко, Сергій Легенький і Юлія Котова разом із полком поліції особливого призначення "Київ" хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих від голодоморів співвітчизників. Запаливши вогонь пам'яті, до меморіальної дошки жертвам геноциду, розміщеній на стіні ЗОШ №3, поклали квіти.

З настанням сутінок особливими вогниками засвітилася зсередини і будівля Авдіївської міської ВЦА - керівництво міста спільно з авдіївськими пластунами та правоохоронцями у руках і на підвіконнях запалило свічки пам'яті на знак вшанування мільйонів замучених голодом українців.

Голова міської громадської молодіжної організації "Станиця Авдіївка Пласту - національної скаутської організації України" Тетяна Переверзєва нагадала, чому важливо зберегти правду про ті жахливі випробування, які випали на долю українського народу, після чого присутні хвилиною мовчання склали шану усім, хто у різні роки загинув від штучно створеного радянським режимом голоду.

Взявши участь у акції "Запали свічку” і засвітивши вогник у власній домівці, українці виявляють скорботу за жертвами голодоморів і віру у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.