В АВДІЇВЦІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ

За участі заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького та спеціалістки з мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру Наталії Красківської громади у культурно-освітньому просторі «Третій поверх» відбулось шосте в поточному році засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Вирішувати спільними зусиллями безпекові проблеми Авдіївської громади також зібралися начальники і представники структурних підрозділів ВЦА, правоохоронних органів, Державної служби з надзвичайних ситуацій, громадські діячі та експерти.
Начальник відділення поліції № 1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області Роман.Процик та співробітник ДПРЗ – 15 ГУ ДСНС України у Донецькій області Віталій Саламаха доповіли про ситуацію з безпекою на території обслуговування.

Звіт з оцінки безпекового потенціалу громади та напрацьовані рекомендації до Програми "Безпечна Авдіївщина" представила консультантка з розробки місцевих НПА Світлана Ткаченко.

Зі свого боку директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Авдіївської міської ради» Вікторія Ліхачова доповіла про ситуацію з COVID-19 в Авдіївці. Про заходи, які реалізовані в громаді щодо впровадження бюджету участі, розповіла начальник відділу з економічного розвитку, торгівлі та інвестицій ВЦА Юлія Ткачук.

Учасники робочої групи розглянули пропозиції та презентацію проєкту Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» «Підтримка місцевих адвокацій на основі профілювання ситуації ВПО у Донецькій області», в тому числі на території Авдіївської територіальної громади (проєкт представила Оксана Савицька - регіональна координаторка у Донецькій області БО БФ СтабілізейшнСуппорт Сервісез"). Про ВПО та жителів Авідївської громади, які постраждали внаслідок бойових дій, надала інформацію та окреслила шляхи вирішення визначених проблем начальниця Управління соціального захисту населення Світлана Рубцова

Крім того, на засіданні Групи розглянули та проаналізували дані щодо реалізації в громаді проєктів та міні ініціатив (Тетяни Мамчич, Оксани Трегубчук, Євгенії Васильєвої, Нонни Кузьміної, Олексія Савкевича).

Всі питання, пропозиції, які обговорили під час засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості, стануть основою діяльності Групи та проєктів, які реалізовуватимуть у 2022 році.