ВІТАННЯ КЕРІВНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЦА ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИМ ВІЙСЬКАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні воїни-десантники!

Вітаю вас із професійним святом — Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Ви — воїни, які за будь-якої погоди, незважаючи на опір ворога, спроможні ефективно діяти y будь-яких умовах бойової обстановки, надлюдських фізичних та психологічних навантажень. Відмінно підготовлені до виконання надскладних завдань у небезпечних ситуаціях ви здатні впевнено долати усі загрози та перешкоди. Там, де найважче, де потрібна швидкість, спритність і відвага, десантники завжди перші.

 

Сьогодні разом з іншими підрозділами української армії Авдіївку боронить і 25-та окрема Січеславська повітрянодесантна бригада. Це військове з'єднання у складі Десантно-штурмових військ Збройних сил України є унікальним - лише воно здатне десантуватися парашутним способом майже у повному складі, разом із технікою. До речі в районі Авдіївки частини бригади захищали рідну землю і раніше – у 2015 і 2016 роках.
Від самого початку вторгнення ворога в Україну повітрянодесантна бригада проявила себе дуже гідно. Розвідувальна рота 25-ї ОПДБр в кінці лютого 2014 року перебувала на тренуванні в Криму, де була заблокована російськими військами. Проте, не зрадивши присязі, українське військове формування вийшло звідти зі зброєю та технікою. 
Від себе особисто та від імені Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації висловлюю щиру подяку всьому особовому складу та ветеранам десанту за героїзм і вірність військовій присязі.

Вічна пам’ять та слава Героям, які загинули, обстоюючи свободу і незалежність нашої держави.

Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, добробуту, незламності духу, а ще - нових перемог на благо України.

Слава воїнам-десантникам! 

Слава Україні!

Керівник Авдіївської міської 
військово-цивільної адміністрації 
Покровського району Донецької області                        Віталій БАРАБАШ