Авдіївка долучилась до вебінару

09 листопада, у форматі онлайн, державною установою «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» проведено вебінар на тему «Державна підтримка значних інвестицій: можливості для громад».

Участь у заході взяли заступник керівника Авдіївської міської ВЦА Сергій Легенький та фахівці відділу з економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.

Організатори розповіли учасникам вебінару про важливість залучення інвесторів з метою реалізації інвестиційних проєктів, оскільки конкурентоздатність та розвиток громади, підвищення її фінансової спроможності залежать від зацікавленості громади в залучені інвестицій та підтримки інвесторів.

Отже, громади, які долучяться до надання державної підтримки інвестиційним проєктам із значними інвестиціями, зможуть надавати інвесторам ряд стимулів, зокрема: звільнення інвестора від сплати земельного податку, допомога із пошуком та оформленням земельної ділянки, будівництво об’єктів інфраструктури тощо.

Налагодження співпраці між громадами та Офісом із залучення та підтримки інвестицій сприятиме більш швидкій та ефективній реалізації проєктів та допоможе громадам привабити стратегічних інвесторів.