В Авдіївці привітали з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Сьогодні, 9 листопада, з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, з професійним святом привітали «винуватців» свята.

Вдячність і шану працівникам галузі культури та талановитим митцям нашої громади висловили заступники керівника Євген Удовенко та Сергій Легенький вручивши квіти, сувенірні набори військово-цивільної адміністрації фахівцям відділу культури та палацу культури, творчості і спорту ПрАТ «АКХЗ».

Очільники міста зазначили, що громада високо цінує щоденну наполегливу творчу працю справжніх подвижників своєї справи. Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у суспільному житті громади.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати великими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості допомагають людям долучатися до справжніх витоків української культури.

Тож нехай культура і надалі зміцнює та гуртує нашу громаду для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у Ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!

Бажаємо всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.