АВДІЇВКУ ВІДВІДАВ СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Спеціальний представник Європейського Союзу з прав людини (СПЄСПЛ) Еймон Гілмор в рамках робочої поїздки відвідав Авдіївку та зустрівся з керівництвом міської військово-цивільної адміністрації.
Під час зустрічі керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш окреслив коло проблем, які є найбільш нагальними для місцевої громади. 

- Розуміємо важливість вашого візиту, - звернувся до Еймона Гілмора очільник міста. – Сподіваюсь, завдяки таким зустрічам світ зможе побачити, наскільки проблема війни насправді є масштабною. У прифронтових містах проблем більше, ніж на мирній території. Але є й питання, не пов'язані з війною. Є питання, які ми маємо вирішувати самі і ми це робимо, але є проблеми, які ми не можемо вирішити ані фінансово, ані юридично. Наприклад, Донецька фільтрувальна станція розташована у сірій зоні. Тож, коли відбуваються обстріли, протягом кількох днів місто залишається без води. 

Детальніше...

АВДІЇВКА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ОБЛАСНОЇ НАРАДИ З ПИТАНЬ ПІДТРИМКИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Мороза відбулась робоча нарада з питань підтримки розвитку малого і середнього підприємництва в територіальних громадах, військово-цивільних адміністраціях, райдержадміністраціях, в якій взяли участь заступник керівника Авдіївської міської ВЦА Сергій Легенький та начальниця відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Юлія Ткачук.

Детальніше...

АВДІЇВСЬКІ МАНДРІВНИКИ ВІДВІДАЛИ МІСЦЕ ПОХОВАННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

19 жовтня мандрівники з Авдіївки відвідали Шевченківський національний заповідник, піднялися на Чернечу гору, де похований прах Тараса Шевченка.

Священне місце справило велике враження на дітей, вони доторкнулися душею до невмирущих духовних святинь нашої нації, відчули себе частинкою великого українського народу, переконалися, що з дитинства треба плекати любов до рідної землі.

Детальніше...

ПРЕДСТАВНИКИ АВДІЇВКИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ОБЛАСНОЇ НАРАДИ ЩОДО ВВЕДЕННЯ "ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ"


Сьогодні під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Донецькій області Дениса Клюшникова та заступника голови ДонОДА Юлії Костюніної було проведено селекторну нараду стосовно введення "червоної зони" на території області та організації вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Детальніше...

ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

Що означає бути відповідальним? Це певний набір соціальних ролей чи риса характеру? Чи варто прагнути відповідальності і до чого може привести безвідповідальність?

В сьогоднішньому календарі свят є особливе - Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини».

Детальніше...

АВДІЇВКА – В ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ


Сьогодні в Авдіївці під головуванням керівника міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаш, за участі усього керівного складу міської ВЦА відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 
На засіданні розглянуті питання виконання  рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про встановлення з 00 год. 00 хв. 18 жовтня 2021 року «червоного» рівеня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 
В ході наради увагу присутніх було акцентовано на необхідності сприяння органам влади у протидії COVID-19, суворого дотримання протиепідемічних та карантинних заходів і здійснення посиленого контролю за їх виконанням.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ПОДБАЛИ ПРО ЗАХИСТ ЖИТЛОВИХ ПРАВ ДІТЕЙ

З метою захисту житлових прав дітей Авдіївської територіальної громади сьогодні під головуванням керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаш, за участі його заступника Сергія Легенького та начальників відділів і установ міста було проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.  

Детальніше...

АВДІЇВКА МАНДРУЄ ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ ЧЕРКАЩИНИ

17 жовтня дітей Авдіївки гостинно зустрів інформаційно-просвітницький центр "Екологічна варта" в селищі Виграїв. Програма першого дня була дуже насиченою на емоції та враження.

Школярі пройшли екологічною стежиною, прослухали цікавинки про кожну станцію маршруту; особливо хлопчиків та дівчаток зацікавили історії про лісових мешканців, зокрема про кмітливого та вигадливого бобра.

Детальніше...

ВАТРА ГЕРОЇВ

Найатмосфернішою частиною святкування Дня захисників і захисниць України в Авдіївці стала Ватра Героїв.

Детальніше...

«УКРАЇНА В НАДІЙНИХ РУКАХ!»: ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ В АВДІЇВЦІ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ

На честь свята українського воїнства захисникам і захисницям України в Авдіївці сьогодні подарували концерт.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "ДЖУРА"

Сьогодні за участі керівництва Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з Віталієм Барабаш в Авдіївці відбулося відкриття військово-патріотичної гри "Джура".

Детальніше...