Платниками Донеччини зареєстровано 540 програмних реєстраторів розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що за період з 01 серпня 2020 року по 22 лютого 2021 року майже 465 платників (42 юридичні особи та 423 підприємці) Донецької області скористались безкоштовними програмними рішеннями від ДПС та зареєстрували 540 програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – програмні РРО).

Детальніше...

Ірина Долозіна: вами маніпулюють шахраї - Податкова Донеччини не телефонує з «проханнями»

За інформацією Головного управління ДПС у Донецькій області, останнім часом активізувалися «нечисті на руку» ділки, які ошукують представників бізнесу - під виглядом співробітників ГУ ДПС у Донецькій області звертаються до підприємців з проханнями чи з вимогами щодо перерахування на розрахункові рахунки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби (фінансова допомога, пожертвування, погрози застосування штрафних санкцій тощо).

Детальніше...

В 2020 році Податковою Донеччини надано понад 189 тисяч адміністративних послуг

Протягом січня – грудня 2020 року Головним управлінням ДПС у Донецькій області надано 189,5 тис. адміністративних послуг платникам податків.
Найбільш запитуваними серед 40 адміністративних послуг, які надає Податкова Донеччини, стали, зокрема, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом минулого року було надано 73,3 тис. таких послуг.

Детальніше...

На Донеччині більше пів мільярда гривень легалізували імпортери при подвійному продажу автівок

Як повідомило Головне управління ДПС у Донецькій області, податківцями встановлено факти легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, на суму 540,7 млн гривень.

Детальніше...

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує


Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області повідомляє, що з 01 січня 2021 року розпочалась компанія декларування доходів, одержаних протягом 2020 року, яка передбачає подання, окремою категорією громадян, річної податкової декларації про майновий стан і доходи та визначення податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Детальніше...

Донеччина: з початку року більше мільярду гривень встановлено збитків, завданих державі

Під час проведення аналітичних перевірок працівниками податкової служби Донеччини і у 2021 році продовжується виявлення злочинів, спрямованих на легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та упередження збитків від різноманітних схем «підприємливих» компаній.

Детальніше...

На захист довкілля Донеччини у січні поточного року спрямовано 2,6 млн гривень екоподатку

Необхідність здійснення такої політики в сфері охорони довкілля, яка б забезпечувала сталий розвиток з екологічної точки зору, ефективне зниження та попередження негативних впливів на довкілля – визнано на державному рівні та є провідною метою саме у Донецькому регіоні, який відомий своїм небезпечним екологічним станом.

Детальніше...

До уваги громадян! Приєднуйтесь до Деклараційної кампанії 2021

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що триває Деклараційна кампанія 2021, яка розпочалась з січня 2021 року. З 01 січня 2021 року фізичні особи складають і подають декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859 із змінами, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 25 квітня 2019 року № 177.

Детальніше...

На Донеччині місцеві бюджети отримали 3,3 мільйона гривень «автоподатку»

 

Транспортний податок входить до складу податку на майно та повністю зараховується до місцевих бюджетів тих територій, на яких зареєстроване авто.

Детальніше...

Більше 13 мільярдів гривень ПДФО отримав зведений бюджет Донеччини за 2020 рік

Протягом 2020 року зведений бюджет країни отримав від мешканців Донецького регіону 13,1 млрд грн податку з доходів фізичних осіб, а це на 642,2 млн грн більше надходжень минулого року.

Детальніше...

Більше 260 тисячам платників Донеччини списано податковий борг на загальну суму 92,6 млн гривень

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що 21.12.2020 було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

Детальніше...

Подовжено строк списання недоїмки з ЄСВ «сплячим» ФОП

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Законом України від 04.12.2020 р. № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072-ІХ) внесено зміни до п.9 прим. 15 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464-VI).

Детальніше...