На Донеччині з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму більше 7 мільйонів гривень

Головним управлінням ДПС у Донецькій області спільно з ГУ ДФС у Донецькій області проводиться активна робота з виявлення і ліквідації незаконних каналів надходження лікеро-горілчаних виробів та спирту.

Детальніше...

Місцеві бюджети Донеччини отримали майже 190 мільйонів гривень плати за землю

До місцевих бюджетів Донеччини у січні-лютому 2021 року землевласники та орендарі сплатили 189,6 млн грн плати за землю. Це на 5,3 відсотків більше торішніх показників за аналогічний період.

Детальніше...

Сільгоспвиробники зобов’язані придбати ліцензію на зберігання пального

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» (далі - Закон) під ліцензування потрапляє як безпосередньо виробництво (в тому числі переробки нафти), так і зберігання (власне виробленого або купленого палива), торгівля (оптова та роздрібна, продаж та купівля) пальним.

Детальніше...

Майже 170 млн грн збитків нанесено державним установам від фіктивного придбання вугільної продукції

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти нанесення збитків державним установам протягом 2019-2020 років на суму 170 млн гривень.

Детальніше...

Вже 17 мільйонерів на Донеччині задекларували свої доходи

З початку деклараційної кампанії про свої минулорічні доходи вже прозвітували більше 1,7 тисяч громадян Донеччини. З них 17 громадян задекларували доходи на суму, що перевищує 1 млн гривень. Загальна сума задекларованих за 2020 рік доходів склала 123,9 млн гривень.

Детальніше...

Майже 90 млн грн податкового боргу списано у 261 тис. платників податків Донеччини

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що відповідно пункту 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, з метою соціальної підтримки громадян та малого бізнесу у період дії обмежувальних протиепідемічних заходів, Державною податковою службою України у грудні 2020 року в автоматичному режимі було проведено списання податкового боргу платників податків, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3 060,00 гривень і який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

Детальніше...

Мобільний додаток Legal_ZrPlat доповнено новими функціями

Вже більше року на Донеччині працює мобільний додаток «Legal ZrPlat», розроблений за ініціативи в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Ірини Долозіної, який сприяє виявленню фактів порушень законодавства про працю та протидіє незаконному обігу підакцизної продукції. За цей час додаток завантажили більше тисячі користувачів, надійшло 197 скарг, з яких щодо порушення трудового законодавства – 192, щодо порушення законодавства у сфері підакцизних товарів – 5. За результатами проведеної роботи фахівцями Податкової Донеччини у минулому році офіційно працевлаштовані 84 працівника.

Детальніше...

До уваги вчителів та викладачів! Задекларуйте надані репетиторські послуги

Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що вчителі та викладачі, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи - підприємці, зобов'язані включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.

Детальніше...

Держбюджет від Донеччини отримав більше 394 млн грн ПДВ

Завдяки ефективному адмініструванню податку на додану вартість, якісній аналітичній роботі у сфері упередження та руйнування схем мінімізації податкова Донеччини забезпечує стабільне надходження цього податку і у 2021 році.
Як результат - січневі надходження ПДВ у Донецькій області перевищили минулорічні на 132,5 млн грн, або на 33,6 відсотків.
Загалом за перший місяць року донецький бізнес спрямував до державного бюджету 394,2 млн грн податку на додану вартість.

Детальніше...

Перший 1,7 млрд грн у 2021 році отримав зведений бюджет країни від бізнесу Донеччини


За перший місяць 2021 року платники податків Донецької області до зведеного бюджету країни перерахували 1 мільярд 708 мільйонів гривень, що на 133 мільйонів гривень більше, ніж у січні минулого року.

Детальніше...

Січневий внесок землекористувачів Донеччини до місцевих бюджетів склав майже 90 мільйонів гривень

За перший місяць 2021 року місцеві бюджети Донецької області отримали 89,7 млн грн плати за землю. Зокрема, від юридичних осіб надійшло 83,8 млн грн, а від фізичних осіб – 5,9 млн гривень.

Детальніше...

До зведеного бюджету Донеччини надійшло більше 990 млн грн ПДФО

Протягом січня 2021 року зведений бюджет країни отримав від мешканців Донецького регіону 991,4 млн грн податку з доходів фізичних осіб, а це на 108,4 млн грн більше надходжень минулого року.

Детальніше...