Рейди в родини СЖО

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області продовжують проводити спільні рейди у сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.
На цьому тижні було відвідано родини, в яких з метою дотримання санітарно-гігієнічних норм в помешканні де проживають діти були перевірені умови проживання родин та надані відповідні рекомендації щодо дотримання чистоти та порядку в дома. Фахівці попередили батьків щодо відповідальності за життя, здоров’я і належне виховання дітей, була проведена бесіда щодо здорового способу життя.

Детальніше...

Допомога багатодітним родинам

      

   Авдіївський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує свою співпрацю із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє», які є партнерами Естонської Ради у справах біженців.

      Наприкінці вересня до Центру  звернулися представники благодійного фонду щодо допомоги родинам, в яких жінки зі складними життєвими обставинами бажають працювати та розвивати власну справу. Фахівці Центру допомогли зібрати необхідні документи жінкам, які виявили бажання в участі проекту та направили їх до благодійного фонду. За підсумками відбору перемогли двоє кандидатів. Переможниці - обидві багатодітні матері, які відповідально ставляться до батьківських обов’язків та повністю забезпечують своїх дітей усім необхідним. Жінки давно мріяли про власну справу, тим паче обидві мають відповідні знання та навички в роботі швачки, але не мають фінансової спроможності. Відповідно до цього благодійним фондом були закуплені швейні машини та праски з парогенератором, які вже передані жінкам для роботи.

Детальніше...

Робота з осудженими

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації.
Цього понеділка психологом центру було проведено роботу з суб’єктами пробації молодіжного віку, була порушена тема «ПротиДія торгівлі людьми».
Оскільки люди з соціально складною історією є більш вразливими, вони часто знаходять собі «неофіційні заробітки», у тому числі в інших кутках України та навіть за кордоном. Це несе за собою багато ризиків.

Детальніше...

Нарада з питань реалізації державної політики у сфері забезпечення прав дитини на зростання і виховання у сімейному середовищі та надання соціальних послуг

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленко сьогодні відбулася нарада в онлайн-режимі під головуванням Юлії Костюніної – заступника голови облдержадміністрації за участі міських голів та їх заступників, голів райдержадміністрацій, керівників військово-цивільних адміністрацій, голів рад ОТГ, працівників служб у справах дітей  та центрів соціальних служб. Тема наради: Реалізація державної політики у сфері забезпечення прав дитини на зростання і виховання у сімейному середовищі та надання соціальних послуг.

          Від нашого міста участь у нараді прийняли: заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Сергій Легенький, начальник служби у справах дітей та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

          Під час наради були обговорені найактуальніші питання у сфері забезпечення прав дитини, проблемні питання створення сімейних форм виховання, зміни у законодавстві щодо охорони прав дітей. Всім учасникам наради були надані рекомендації, направлені на покращення життя дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Оголошення

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує мешканців міста, які потребують психологічну допомогу та підтримку отримати необхідну поміч психолога. Нагадуємо, що ми знаходимося за адресою:

м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, 2 поверх
електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +380500735272

Графік роботи:

понеділок– четвер 8:00 -17:00;

перерва з 12:00 -  12: 45;

 п’ятниця 8:00 -15:45,

 перерва з 12:00 -12:45

 

"Тиждень миру"

 Минулий тиждень у Авдіївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було присвячено Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня.
 У 1986 році в цей день з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чінмоя вперше пройшла символічна Хода Миру. Тепер щороку в Міжнародний День Миру ООН люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у Ході, висловлюючи безумовну підтримку Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямованої на мир у всьому світі.

Детальніше...

Авдіївський міський ЦСССДМ інформує

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації.

        Цього понеділка психологом центру було проведено роботу з суб’єктами пробації молодіжного віку, була порушена тема «Емоційне здоров’я: що це таке та як його вберегти?». Ця тема вибрана невипадково, оскільки вирішальною складовою у формуванні нашого емоційного здоров’я є наші емоції, то не складно зрозуміти від впливом позитивних емоцій здоров’я зберігається, а від негативних порушується. У людей зі складною соціальною історією (осуджені особи) найчастіше емоції негативні: недовіра та негативне ставлення до оточуючих, дратівливість, депресії, не має бажання щось міняти в своєму житті. Відповідно до цього психолог Центру надала консультацію, як справлятися з негативними емоціями, як запобігти депресії в осінньо-зимовий період, розглянули конструктивні методи підвищення настрою (профілактика вживання алкоголю та наркотичних речовин).

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують роботу в направленні соціального супроводу родин, які опинились у складних життєвих обставинах. На початку навчального року разом із службою у справах дітей було відвідано родини де є діти шкільного віку. Було перевірено готовність батьків та дітей до нового навчального року, чи усі діти відповідного віку йдуть до першого класу; з метою дотримання санітарно-гігієнічних норм в помешканні де проживають діти були перевірені умови проживання родин та надані відповідні рекомендації щодо дотримання чистоти та порядку.

Детальніше...

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

В продовж минулого тижня Авдіївським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилась низка заходів щодо підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, які були приурочені до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня.

29 липня 2020 року директор Центру прийняла участь в онлайн-засіданні регіональної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми на якому розглядалося питання: «Організація інформаційно-просвітницької діяльності з протидії торгівлі людьми у 2020 році в Донецькій області». На засіданні було розглянуто презентацію в якій висвітлюється ця проблема, на фото нижче можна ознайомитися зі спеціальними сайтами де представлена інформація, та пройти онлайн тест-опитувальник, чи не стали ви жертвою торгівлі людьми.

Детальніше...

Отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», від 11 квітня 2018 року № 301 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 і від 5 квітня 2017 року №268», психолог та фахівець з соціальної роботи Авдіївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідують сім’ї за місцем проживання з метою складання акту оцінки потреб на дітей та надання висновків. Також серед населення міста ведеться роз’яснювальна робота щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів – психологічне насильство (моральні та психологічні страждання (травми) дитини, які не потребують доведення), розповсюджується друкований матеріал в якому розміщено порядок отримання статусу, відповідна інформація розміщується на інформаційних інтернет ресурсах.

Детальніше...

ПАТРОНАТ ДЛЯ ДИТИНИ!!!

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують проводити інформаційну роботу щодо такої форми догляду за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, як ПАТРОНАТ.

Цього тижня на вулицях нашого міста було проведено інформаційну акцію «Стань патронатним вихователем для дитини». Місцянам розповіли, як можна стати патронатним вихователем: зміст послуги, які документи необхідно зібрати, умови створення патронатної родини, проходження навчання за відповідною програмою, оплата послуги. Паралельно з цим було розповсюджено інформаційні листівки серед населення; на інформаційних стендах, в районах скупчення людей нашого міста, розміщено відповідну інформацію.

Детальніше...

Інформаційне повідомлення про суб'єкт, що надає соціальні послуги

Додаток 4

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про суб'єкт, що надає соціальні послуги

Повне та скорочене найменування (для юридичних осіб)-1

Повне: Авдіївський міський центр соціальних служб.

Скорочене: Авдіївський міський ЦСС.

Організаційно-правова форма:

Комунальна організація (установа, заклад)

Місцезнаходження:

86065 Донецька область, місто Авдіївка, вулиця Молодіжна, будинок 15.

Фактична адреса-2:

86065 Донецька область, місто Авдіївка, вулиця Молодіжна, будинок 7.

Контактні телефони, факс, адреса електронної пошти:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сторінка (за наявності)

Сторінка Facebook

Адреса: https://www.facebook.com/centravdeevka?__tn__=%2Cd-]-h-R&eid=ARCWdL1KCggHSoIUyjZLiwAKRDNfdta-0ZgqGZOQqNmo6Pq21PQi5cu2za5ZBajf6kgeRWgG9E8UHS4_

Загальний перелік соціальних послуг-3

- Соціальний супровід патронат (у т.ч. соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу)

- консультування

- соціальна профілактика

- соціальна інтеграція та реінтеграція

- соціальна адаптація

- екстрене (кризове) втручання

- представництво інтересів

Соціальні групи, яким надаються соціальні послуги

- Постраждалі від торгівлі людьми

- постраждалі від жорстокого поводження та насильства

- одинока матір/батько

- постраждалі від збройних конфліктів та тимчасової окупації (у т.ч. ВПО, сім’ї учасників АТО)

- сім’ї де є ризик соціального сирітства

- матері, які мали наміри відмовитися від новонародженої дитини

- сім’ї, члени яких перебувають/перебували у конфлікті з законом;

- сім’ї, яких торкнулась проблема ВІЛ

- сім’ї, де є алко/нарко залежні члени родини

- сім’ї, яким призначена державна допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною;

- сім’ї, де один чи кілька членів мають інвалідність

- сім’ї усиновлювачів

- сім’ї опікунів/піклувальників

- прийомні сім’ї

- дитячі будинки сімейного типу

- сім’ї патронатних вихователів

- особи з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

- сім’ї, яким призначена допомога при народженні дитини

- сім’ї трудових мігрантів

- сім’ї ромської національності

- особи похилого віку

- інше.