Виставка «Війна Росії проти України»

Цієї п’ятниці колективи Авдіївського міського центру соціальних служб та Служби у справах дітей відвідали виставку «Війна Росії проти України» в Народному музеї історії нашого міста.

Детальніше...

Впровадження коррекційних програм

Цієї п’ятниці психолог Авдіївського міського центру соціальних служб прийняла участь у чотиригодинному онлайн-семінарі, який організував               БФ «Посмішка дитини».

Детальніше...

Соціальна справедливість

Психолог Авдіївського міського центру соціальних служб продовжує роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації – осуджених без позбавлення волі.

Детальніше...

Допомога до зими

 
Авдіївський міський Центр соціальних служб продовжує співпрацю із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє».
З початку грудня 2020 року 18 родин, які є отримувачами соціальних послуг Центру, були подані як кандидати на отримання грошових грантів для підготовки до зимового періоду. Наразі грошову допомогу отримали 13 родин.

Детальніше...

Заходи протидії поширенню ВІЛ/СНІД та туберкульозу узгодили в Авдіївці


Міська рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Авдіївки Сергія Легенького відбулась сьогодні, 14 січня.
Під час зустрічі обговорили виконання «Дорожньої карти з покращення послуг хворим на ко-інфекцію ТБ/ВІЛ та забезпечення їх сталості у місті Авдіївка на 2019-2021 роки» та статистичні дані міста щодо захворюваності на туберкульоз та ВІЛ/СНІД за 2020 рік.

Детальніше...

Інспектування родин СЖО

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують контролювати родини, які опинились у складних життєвих обставинах.
В продовж новорічних свят та після них проводиться адресне інспектування сімей СЖО.

Детальніше...

Робота з суб’єктами пробації

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують профілактичну роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації.

Детальніше...

Правила безпеки на новорічні свята та канікули

Авдіївським міським центром соціальних служб продовжується робота з родинами, які отримують соціальні послуги Центру.

Детальніше...

Підвищення стресостійкості

На цьому тижні до Авдіївського міського центру соціальних служб завітали психологи благодійного фонду «Людина в Біді». Метою візиту стало групове заняття з працівниками Центру на тему: «Підвищення стрессостійкості у соціальних працівників».

Детальніше...

Допомога родинам СЖО


Авдіївський міський центр соціальних служб співпрацює з Чеською гуманітарною організацією «Людина в біді». На цьому тижні благодійники відвідали Центр з метою надання гуманітарної допомоги родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах, та є отримувачами соціальних послуг Центру.

Детальніше...

Робота в Центрі пробації

Робота в Центрі пробації
Авдіївський міський центр соціальних служб продовжує проводити роботу з осудженими особами. На цьому тижні психолог працювала з жінками осудженими без позбавлення волі.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, головною метою якого є привернути увагу суспільства до цієї хвороби.
За оновленими оціночними даними, на початок 2020 року в країні проживає 251 168 тисяч ВІЛ-позитивних людей і понад 80 тисяч (32%) з них не знають про свій статус.

Детальніше...