Інтернет-серидовище для дітей

На цьому тижні психологом Авдіївського міського центру соціальних служб у Авдіївській ЗОШ №6 було проведено профілактичну роботу щодо деструктивного впливу Інтернет-середовища на учнівську молодь.

Детальніше...

Заняття з елементами тренінгу з профілактики попередження та подолання виникнення професійного вигорання

Заняття з елементами тренінгу з профілактики попередження та подолання виникнення професійного вигорання

Детальніше...

Протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі

Сьогодні за ініціативи начальника управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації - Золкіної Лілії відбулась онлайн нарада для керівників структурних підрозділів, які опікуються питаннями запобігання та протидії домашньому насильству виконавчих органів міських, селищних та сільських рад. Від міста Авдіївка у нараді прийняла участь директор Авдіївського міського центру соціальних служб – Тетяна Куликовська.

Детальніше...

Сімейні форми виховання

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують проводити інформаційно-просвітницьку роботу щодо сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

Проведення міської ради з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

В Авдіївці обговорили питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД

Засідання міської Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відбулось сьогодні, 9 квітня, під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького.

Детальніше...

Робота з партнерами

На початку цього тижня у приміщенні Авдіївського міського центру соціальних служб за участі працівників Центру та Служби у справах дітей пройшла робоча зустріч, яка була ініційована головним спеціалістом Авдіївського бюро правової допомоги Світланою Олійник.

Детальніше...

Прийомні сім"ї

Авдіївський міський центр соціальних служб продовжує надавати послугу «Соціального супроводу» родинам в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Детальніше...

Протидія туберкульозу

Авдіївський міський центр соціальних служб розпочав місячник по боротьбі із туберкульозом. Щорічно у всьому світі 24 березня відзначається Всесвітній День боротьби з туберкульозом, цей день відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу. Саме до цієї дати у Центрі проходить низка заходів, направлених на поінформованість містян щодо захворювання туберкульоз.

Детальніше...

Професійне вигорання

Цього тижня до Авдіївського міського центру соціальних служб завітав психолог БО «Людина в біді» з метою продовження роботи, яка стосується професійного вигорання працівників.

Детальніше...

Гендерна рівність

Цієї п’ятниці психолог Авдіївського міського центру соціальних служб проводила інформаційно-роз’яснювальну роботу у ЗОШ№6 серед учнів 10 та 11 класів. Темою обговорення стала гендерна рівність.

Детальніше...

Як визначитися у світі професій

Цього четверга у Авдіївському міському центрі соціальних служб пройшов комплексний груповий профорієнтаційний захід, який проводився для підлітків з родин, які отримують соціальні послуги Центру. Всього було охоплено шість дітей від 14 до 17 років.

Детальніше...