Перевірка використання державних коштів при народженні дитини

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб здійснюють щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народжені дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

В Авдіївському міському центрі соціальних служб пройшов місяць присвячений Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня.
Впродовж місяця проводилась інформаційна робота з отримувачами соціальних послуг Центру. Фахівці розповсюджували буклети в яких висвітлювалась наступна інформація: які існують форми торгівлі людьми; як розпізнати, що тобі може загрожувати небезпека; як вести себе якщо хтось направляє на тебе протиправні дії; що робити, якщо загроза виникає на вулиці та ін.

Детальніше...

Зняття психоемоційної напруги

Сьогодні, 29 липня 2021 року, на базі Авдіївського міського центру соціальних служб, психологом Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ»  -  Наталією Коцар, було проведено роботу для отримувачів соціальних послуг нашого Центру.

Детальніше...

Заключний тренінг "Перша психологічна допомога"

Сьогодні в Авдіївській громаді відбувся заключний тренінг від Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ» з надання першої психологічної допомоги, в якому приймали участь фахівці центру соціальних служб, спеціалісти управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу у справах сімʼї, молоді і спорту, територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Детальніше...

Робота з партнерами

На початку цього тижня до Авдіївського міського центру соціальних служб завітали наші давні партнери Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє» разом із представниками Естонської ради у справах біженців.
З серпня 2019 року БФ «Єдність за майбутнє» та Естонська рада у справах біженців реалізують спільні гуманітарні проекти з надання допомоги сім’ям/особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають уздовж контактної лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

Детальніше...

Патронат над дитиною

16 липня у форматі ZOOM відбувся інформаційний онлайн захід організований міжнародною благодійною організацією партнерство «Кожній дитині»
Учасниками заходу були представники центрів соціальних служб, служб у справах дітей, центрів надання соціальних послуг.
Від Авдіївської громади участь у онлайн заході прийняли представники Авдіївського міського центру соціальних служб та служби у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Сьогодні в Авдіївці відбувся черговий тренінг з першої психологічної допомоги для спеціалістів управління соціального захисту, служби у справах дітей, відділу у справах сімʼї, молоді і спорту, Авдіївського міського центру соціальних служб, територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг від «Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ».

Детальніше...

Тренінг: "Можливість забезпечення прав та інтересів постраждалих від гендерно зумовленого насильства"

За ініціативи організаторів проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», з 8 по 10 липня у місті Бердянськ проходив тренінг за темою: «Можливість забезпечення прав та інтересів постраждалих від гендерно зумовленого насильства».

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ

 

Засідання міської Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відбулось сьогодні, 9 липня, під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Сергія Легенького.

Детальніше...

Протидія торгівлі людьми

Цього понеділка фахівцем Авдіївського міського центру соціальних служб у Центрі пробації було проведено інформаційний захід щодо підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми. Цей захід відбувся в рамках розпочатого місячника, приуроченого до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня.

Детальніше...

Безпечні канікули

У зв’язку з початком літніх канікул фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб розпочали інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо безпечного дозвілля дітей влітку.

Детальніше...

Гуманітарна допомога

У травні 2021 року до Авдіївського міського центру соціальних служб надійшла частина гуманітарного вантажу від Латвійської Республіки, який був сформований за ініціативою Збройних сил Латвії. Його передачу здійснено завдяки співпраці спонсорів і волонтерських організацій європейських країн для жителів прифронтових населених пунктів Донбасу.

Детальніше...