Перевірка цільового використання коштів

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують здійснювати щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народжені дитини і створенням батьками належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Детальніше...

Профілактична робота

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб проводять профілактично-роз’яснювальну роботу серед прийомних сімей та сімей опікунів/піклувальників щодо профілактики захворювання на COVID-19.

Детальніше...

Ратифікація Стамбульської конвенції

25 жовтня 2021 року, за ініціативи ГО «Український жіночий фонд», ГО «Ла Страда-Україна» та за участю Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, відбувся тематичний онлайн-захід, в ході якого відбулося представлення публікації «Що сказати тим, хто має сумніви в необхідності ратифікації Стамбульської конвенції?», а також обговорення можливих подальших кроків з підтримки ратифікації Україною Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами, адвокаційних ініціатив громадських жіночих організацій та їх потенціалу в посиленні національних механізмів забезпечення ґендерної рівності.

Детальніше...

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей день був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Детальніше...

Протидія торгівлі людьми

З початку жовтня у Авдіївському міському центрі соціальних служб проводиться низка заходів направлених на підвищення рівня поінформованості громадян Авдіївської громади стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми. Дана робота приурочена до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається щорічно 18 жовтня.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ

Засідання міської Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відбулось сьогодні, 7 жовтня, під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Сергія Легенького.

Детальніше...

Соціальний супровід родин СЖО

Авдіївський міський центр соціальних служб продовжує соціальний супровід родин, які опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Авдіївському міському центру соціальних служб виповниося 25 років

16 вересня 2021 року Авдіївському міському центру соціальних служб виповнюється 25 років.

Детальніше...

Робота в пробації

Авдіївський міський центр соціальних служб продовжує профілактичну роботу з умовно-осудженими особами.

Детальніше...

Робота з прийомними сім'ями

Відповідно до графіку відвідування прийомних сімей Авдіївського міського центру соціальних служб, провідний фахівець із соціальної роботи Центру відвідала родини за місцем проживання.

Детальніше...

Робота з партнерами

Вже третій рік поспіль Авдіївський міський центр соціальних служб співпрацює із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонською радою у справах біженців. З серпня 2019 року БФ «Єдність за майбутнє» та Естонська рада у справах біженців реалізують спільні гуманітарні проекти з надання допомоги сім’ям/особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають уздовж контактної лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

Детальніше...

Робота кабінету з надання соціально-психологічної підтримки сім’ї, дітей та молоді

Вже майже рік у Авдіївському міському центрі соціальних служб функціонує кабінет з надання соціально-психологічної підтримки сім’ї, дітей та молоді, який було відкрито в рамках реалізації проекту «Покращення доступу до якісної соціальної інфраструктури та послуг для населення, що постраждало від конфлікту у Донецькій області».

Детальніше...