Феєричні підсумки

Закінчився 2020-21 навчальний рік, але музична школа нашого міста продовжує отримувати нагороди за перемоги в онлайн конкурсах.
Наприкінці травня пройшли: Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Muzite art fest - sozopol 2021» у м. Хмельницькому та Міжнародний фестиваль-конкурс «Holly music» у м. Харкові.

Детальніше...

Дитинства світ чарівний

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей центральна бібліотека відділу культури Авдіївської міської ВЦА зустрічала учнів 1-го класу загальноосвітньої школи № 1. Для своїх маленьких відвідувачів бібліотекарі підготували розважальну програму «Дитинства світ чарівний». Діти переглянули презентацію «Твої права і обов’язки», відгадували загадки, розглядали книги та журнали і власноруч виготовили паперове сонечко – як символ прийдешнього літа та веселого настрою.

Детальніше...

Випуск 2021

27 травня 2021 року в концертній залі музичної школи відбувся 57-й випуск вихованців.

Детальніше...

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.
З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.

Детальніше...

У музеї презентували краєзнавчу інтерактивну програму «Місто мого дитинства»

На передодні Міжнародного дня захисту дітей в народному музеї історії міста Авдіївка відбувся інтерактивний освітній захід «Місто мого дитинства». Учасники - учні 1 класу ЗОШ №1 та класний керівник Світлана Брагіна.

Детальніше...

Дорогами тисячоліть….

Писемність, мова – то є душа кожної нації, її найцінніший скарб. У мові – наша давня й нова культура, ознака нашого національного визнання.

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС МАЛЮНКІВ «Я УКРАЇНЕЦЬ І МАЮ ПРАВО»

До 25-ї річниці Конституції України відділ культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області оголошує конкурс малюнків «Я українець і маю право».

Детальніше...

МРІЯ ПРО ПОВЕРНЕННЯ: В АВДІЇВЦІ ПОКАЗАЛИ І ОБГОВОРИЛИ ХУДОЖНІЙ ФІЛЬМ «ХАЙТАРМА» ПРО ДЕПОРТАЦІЮ КРИМСЬКИХ ТАТАР

Сьогодні в Народному музеї історії міста Авдіївка відбувся тематичний кінопоказ до Дня боротьби за права кримськотатарського народу.

Детальніше...

Авдіївські скрипальки перемогли у престижному музичному конкурсі

Дует скрипальок «Art-violin» музичної школи Авдіївської міської ради посів І місце у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зіграємо разом». Престижний захід, присвячений 25-річчю ГО «ESTA Україна», проходив дистанційно в декілька турів з квітня по травень.
Вітаємо з перемогою Ксенію Косенко та Марію Самсонову, а також їх наставників: викладача Тетяну Василівну Посохову й концертмейстера Ірину Анатоліївну Соболь.
Бажаємо здійснення творчих планів та нових яскравих перемог!

Авдіївка долучилася до святкування Дня Європи

Щорічно у третю суботу травня в Україні на державному рівні відзначається День Європи. Для українців – це особливе свято, адже нашу країну та європейський Союз єднають спільні цінності, історія та культура.

Детальніше...

Назустріч мрії

13 травня 2021 року в концертній залі музичної школи Авдіївської міської ради засяяла талановита зірка.

Юна учениця, лауреат Всеукраїнських, Міжнародних та обласних конкурсів Самсонова Марія провела свій перший в житті сольний концерт.

Детальніше...