КІНОТЕАТР ПІД ЗІРКАМИ

Дата: 28 червня Час: 20:30 Місце: паркова зона біля музею

Важливо: глядачам рекомендуємо взяти килимки або складні стільці для зручного перегляду.

Детальніше...

День Конституції України

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

Детальніше...

УВАГА! ОГОЛОШУЄМО СТАРТ ГОЛОСУВАННЯ ЗА НАЙКРАЩИЙ МАЛЮНОК ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА розпочинає ІІ етап конкурсу малюнків «Я українець і маю право», присвяченого 25-ї річниці Конституції України. Доля 22-х заявлених конкурсних робіт буде вирішена підписниками та гостями офіційної сторінки ВЦА у Фейсбук шляхом голосування, яке триватиме по 24 червня (до 17:00).

Три учасники, що отримають найбільшу кількість ваших вподобань, стануть переможцями та отримають цінні подарунки.

Нагородження авторів найкращих малюнків відбудеться під час міського заходу до Дня Конституції України.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ КОНКУРС МАЛЮНКІВ «Я УКРАЇНЕЦЬ І МАЮ ПРАВО»

До 25-ї річниці Конституції України відділ культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області проводить конкурс малюнків «Я українець і маю право».

Детальніше...

Музичне майбутнє нашого міста

З 4 по 7 червня 2021 року у місті Маріуполі пройшов ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс «Майбутнє країни». Підготовку та проведення конкурсу здійснювали: Асоціація діячів культури і мистецтв Донеччини, Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, Продюсерський центр «Майбутнє країни».

Детальніше...

Зоряні мости

Міжнародна корпорація «Зоряні мости» (м. Київ) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України й Національної Спілки композиторів України провела 01.06.2021 року 18-й Міжнародний конкурс-фестиваль «Зоряні мости до Дня захисту дітей».

Детальніше...

Активний відпочинок

Авдіївські пластуни ( українські скаути) не розділяють погоду на добру і погану. За будь-якої погоди пластуни вигадують собі активність. Сьогодні, на запрошення Народного музею історії міста Авдіївки пластуни і пластунки взяли участь в майстер-класі «Ловець снів». Ловець снів — древній амулет індіанців Північної Америки. За переказами, Ловець затримує погані сновидіння і пропускає лише дуже хороші сни. Кожний Ловець яскравий і неповторний.

Детальніше...

Анонс

Новини з Одеси

У травні в Одесі пройшов І та ІІ тури Всеукраїнського онлайн фестивалю-конкурсу «Дебют – 2021», який почав свою діяльність ще у 2003 році.

Детальніше...

Перший день літа

Сьогодні дощ не пустив нас всіх на центральний бульвар міста, щоб разом відсвяткувати День захисту дітей. Але один дзвоник друзям музею та бібліотеки - і гості прийшли попри дощ і негоду.

Детальніше...

КОНЦЕРТ!!! ВПЕРШЕ В АВДІЇВЦІ!! КОНЦЕРТ

Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України

11 ЧЕРВНЯ о 17:00 – концертна зала ПКТіС ПрАТ «АКХЗ»

Запрошуємо відвідати виступ найстарішого військового творчого колективу України, що має багаторічну історію та величезні творчі надбання.

Ціна: безкоштовно
Вхід: виключно за запрошеннями
Як отримати запрошення: з 2 по 9 червня звернутись до офісу відділу культури (вул. Молодіжна,3 – 2 поверх, тел.: 3-32-72) з 08:00 до 17:00.