"Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ 6 серпня о 20:00 парк біля музею"

«Дулітл» (2020 р., США) – сімейна пригодницька комедія.
Час: 93 хв.

Вікторіанська Англія. Доктор Дулітл, у минулому досить відомий по всій країні ветеринар, уже сім років як веде спосіб життя затворника – усе через смерть його дружини, коли життя чоловіка втратило сенс. Весь цей час він проводив у своєму особняку з різними екзотичними тваринами. Думаєте, йому було нудно? Як би не так, адже доктор Дулітл вміє розмовляти із тваринами. Єдине, що змусило чоловіка вийти за межі особняка, це невідома хвороба юної королеви, яка може привести до її смерті. Заради порятунку маленької дівчинки, доктор разом зі своїми вірними друзями відправиться до міфічного острова на пошуки ліків. Він пройде чимало пригод на своєму шляху, де треба бути сміливим і розумним.

*Показ відбудеться за сприятливих погодних умов, вхід вільний.

 

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ої річниці Незалежності України (далі – Конкурс), проводиться Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» разом з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Українською молодіжною правничою асамблеєю та Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

Детальніше...

З повагою до військових

Сім років тому військовослужбовці 2-ї батальйонно-тактичної групи 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади разом з бійцями Правого сектору звільнили місто, яке утримувалося військовими формуваннями, підконтрольними Російській Федерації з квітня 2014 року.

Детальніше...

Магія книги


Процес читання в усіх відбувається по-різному, але читання як процес- це завжди відкриття нових світів та смислів. Особливо, якщо книгу читаєш з друзями і в незвичному форматі.

Детальніше...

«Дике поле. Шлях до Європи 2021»

Авдіївська міська територіальна громада взяла участь у щорічному фестивалі «Дике поле. Шлях до Європи», який традиційно проходить на березі щтучного водосховища поблизу села Назарівка в межах природного заповідника «Кам’яні могили». Авдіївці представляли добу відродження незалежності України.

У історико-культурному заході взяли участь і керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш та заступник керівника Сергій Легенький.

Протягом всього фестивального дня на локації міста Авдіївки було багатолюдно. Багатьох відвідувачів зацікавила виставка, надана для презентації на фестивалі Музеєм ДУК Правий сектор (місто Новогродівка). Артефакти та військові трофеї, представлені глядачам, вкотре переконали гостей локації, чия армія веде війну проти України.

Детальніше...

Бібліотека філія №3 & Народний музей історії міста Авдіївки

Запрошують всіх, хто любить читати та досліджувати історії взяти участь в триденній освітньо-розважальній програмі «Друзі Забудькуватого Дракона» за мотивами книги Лесі Ворониної «Таємниця Пурпурової планети»
Коли? 19- 21 липня 2021 року з 10.00 по 13.00.

Детальніше...

7 липня минає 100 років від дня народження Петра Яцика (1921–2001) – канадського підприємця українського походження, відомого мецената, який ще до незалежности України підтримував численні українознавчі наукові проєкти

У 1960-х роках Петро Яцик віддав першу тисячу доларів на благочинність – це був український буквар педагога Марії Дейко.

За його фінансової підтримки побачила світ видана у Франції енциклопедія українознавства професора Володимира Кубійовича, англомовне видання історії Грушевського, українські підручники для шкіл діаспори.

Детальніше...

Музичні новини

Завершився ІІІ Всеукраїнський фестиваль — конкурс мистецтв (дистанційний) Music Universe, що проходив у місті Одеса з 24 по 26 червня 2021 року.
Організатор заходу — Громадська організація «Музичний всесвіт». До журі конкурсу були запрошені видатні фахівці з різних регіонів України.

Детальніше...

КІНОТЕАТР ПІД ЗІРКАМИ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ СЕРЕД ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

28 червня для мешканців і гостей міста відбувся безкоштовний вечірній кінопоказ. Подивитися сімейний пригодницький фільм «Дора і загублене місто» можна було у кінотеатрі під зірками. Мобільний екран працівники відділу культури Авдіївської міської ВЦА розгорнули у парковій зоні бульвару Шевченка біля міського музею.

Детальніше...

Конституція — оберіг нашої держави

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. У дитячому віці ще не можливо знати детально всі закони, але основне, що їх стосується, діти повинні знати.

Детальніше...

25 річниця Конституції України

В кожній країні є закони, за якими живуть всі її мешканці. Законів багато, та серед них є найголовніший, що зветься КОНСТИТУЦІЄЮ. В Україні перша Конституція незалежної держави була прийнята 28 червня 1996 року.

Детальніше...

Анонс

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати міські заходи, присвячені 25-й річниці Конституції України.

Детальніше...