Сонях пам’яті

До Дня пам’яті захисників України, які загинули за незалежність України, в бібліотеці філії 3 відділу культури пройшов майстер-клас «Сонях пам’яті».

Детальніше...

Анонс

Шлях до мрії

 

В музичній школі нашого міста навчаються діти, які мріють оволодіти грою на улюбленому інструменті. І коли приходить час закінчення закладу виникає питання, щодо продовження навчання у спеціалізованому вищому мистецькому навчальному закладі.

Детальніше...

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ

28 серпня о 20:00
парк біля музею

«Позивний «Бандерас» (2019 р., Україна) – драма, військовий, трилер.

Час: 113 хв.

Вік: 16 +

Детальніше...

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ

27 серпня о 20:00
парк біля музею

«Шалене весілля» (2018 р., Україна) – комедійна сімейна кінострічка.

Час: 90 хв.

Вік: 6+

Детальніше...

Керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш взяв участь в урочистому відкритті міжрегіонального національно-патріотичного вишколу «Джура - Гвардієць Приазов'я»

Захід проходить на базі пункту постійної дислокації №7 Окремого загону спеціального призначення «Азов» в\ч 3057, с. Урзуф Мангушської територіальної громади. У межах заходу учасники відвідають пункти постійної дислокації №7 (с. Урзуф), № 4 (с. Юр’ївка), № 5 (м. Маріуполь) та полігон Окремого загону спеціального призначення «Азов» в\ч 3057 Національної Гвардії України де дізнаються про історію створення підрозділу, ознайомляться із сучасними зразками бойового озброєння та військової техніки, дізнаються про специфіку підготовки військовослужбовців підрозділів спеціального призначення, зустрінуться з військовослужбовцями та волонтерами Національної Гвардії України. Інструктори проведуть заняття з надання першої домедичної допомоги, тактики (тактико-спеціальні, тактико-стройові), виживання, історії (історія розвитку українського війська, історія українських визвольних змагань). Під час екскурсій по м. Маріуполь учасники відвідають молодіжний центр «Вежа», молодіжний центр «ArtPuzzle», Центр розвитку стартапів «1991 Mariupol», Beetroot Academy IT Hub та осередок Української академії лідерства.

Детальніше...

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ

20 серпня о 20:00
парк біля музею

«Джуманджі: наступний рівень» (2019 р., США) – пригодницька стрічка у жанрі фентезі.

Час: 123 хв.

Вік: 12+

Детальніше...

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ

21 серпня о 20:30
парк біля музею

«Круелла» (2021 р., США) –.комедійна кримінальна кінострічка.

Час: 134 хв.

Вік: 12+

Детальніше...

Увага!

У зв'язку із несприятливими погодними умовами показ фільму "Джуманджі: Наступний рівень" у КІНОТЕАТРІ ПІД ЗОРЯМИ 13 серпня скасовується.

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ 14 серпня о 20:00 парк біля музею

«Ено́ла Голмс» (2020 рік, Великобританія) — художній детективний фільм від сервісу Netflix, головна героїня якого — кмітлива й рішуча молодша сестра Шерлока Голмса.

Час: 100 хвилин
Вік: 12+

Детальніше...

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ 13 серпня о 20:00 парк біля музею

«Джуманджі: Наступний рівень» (2019 рік, США) — американський фентезійний пригодницький комедійний фільм.
Час 123 хвилини
Вік: 12+

Детальніше...

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ 7 серпня о 20:00 парк біля музею

«Джуманджі: поклик джунглів» (2017 р., США) – пригодницька стрічка у жанрі фентезі.
Час: 1 год. 59 хв.
Вік: 12+
Фільм «Джуманджі: Поклик джунглів» є сиквелом однойменного фільму, що вийшов в 1995 році. Минуло багато років відтоді, як брат і сестра Джуді і Пітер знайшли незвичайну настільну гру. Тепер ця гра потрапляє в руки до нових господарів. Четверо підлітків, не розуміючи, з чим вони зіткнулися, потрапляють в джунглі. Щоб повернутися додому їм потрібно буде вибратися з безлічі пасток, розгадати загадки і головоломки. Вони стануть тими, ким ніколи до цього не були – дослідниками, вченими і безстрашними воїнами. Для перемоги в цій грі їм належить по-новому навчитися дивитися на звичні для них речі і події.

*Показ відбудеться за сприятливих погодних умов, вхід вільний.