ПЛАСТУНИ І ПЛАСТУНКИ АВДІЇВКИ СТАЛИ СПІВОРГАНІЗАТОРАМИ ВІДКРИТТЯ ПЛАСТОВОГО 2021-2022 РОКУ

18 вересня пластуни і пластунки Авдіївки стали співорганізаторами Відкриття пластового 2021-2022 року, який відбувся в місті Волноваха. Ініціативу Пласту Авдіївки підтримав відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації.

Детальніше...

АВДІЇВКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МАСШТАБНОМУ "ЕТНО-WEEKEND"

18 вересня у місті Вугледар відбувся обласний культурно-мистецький проект «Етно-Weekend». На запрошення організаторів відгукнулась і Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація. В рамках заходу наше місто представило справжній перфоманс про культуру й традиції  Польщі.  

Детальніше...

Рідному місту 243 роки!

9 вересня, напередодні Дня міста Авдіївка, бібліотека-філія№3 Відділу культури провела краєзнавчий квест «Знай і люби свій рідний край» з учнями 2 класу школи № 7.

Детальніше...

Відділ культури Авдіївської міської ВЦА запрошує до КІНОТЕАТРУ ПІД ЗОРЯМИ

11 вересня о 19:30

парк біля музею

«Бебі Бос 2: Сімейний бізнес» (2021 р., Україна) – комедія, мультфільм, пригоди, сімейний.

Час: 105 хв.

Вік: 0+

Детальніше...

Сьогодні, 8 вересня в світі відзначається Міжнародний день грамотності

Цей день підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

Детальніше...

Анонс

В АВДІЇВЦІ РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ «ЯСКРАВИЙ ВІДПОЧИНОК»


 
Відділ культури Авдіївської міської ВЦА Покровського району Донецької області спільно з ГО «Сила ідей» втілили в життя важливий проект, що допоміг вдосконалити започаткований влітку міський кінотеатр під зорями.

Детальніше...

АВДІЇВКА ЗАПАЛЮВАЛА НА ФЕСТИВАЛІ УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА НА ЛУГАНЩИНІ

4 вересня делегація нашого міста взяла участь у молодому фестивалі українського мистецтва «Палай», що був започаткований творчою командою рок-гурту «Конец июля» і проходив у місті Старобільськ (Луганська обл.).

Детальніше...

Підсумки інтернет-конкурсу «Чарівні смички»


 
У червні-серпні 2021 року проходив Міжнародний інтернет-конкурс «Чарівні смички». Члени журі відзначили високий виконавський рівень учасників і цікаві програми, обрані для участі в цьому заході.

Детальніше...

Дочірні категорії