10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини

Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини

В День прав людини в Народному музеї історії міста Авдіївки за участі бібліотеки-філії №3 для учнів 8 класу школи №7 була проведена гра «Країна Гідності»

Детальніше...

Казка в музиці

10 грудня 2021 року в концертній залі музичної школи Авдіївської міської ради відбулась лекція-концерт на тему: «Казка в музиці». На цей захід завітали учні 6-го класу ЗОШ №2 та учні 3-го класу ЗОШ №7 міста Авдіївки.

Детальніше...

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з бібліотекою школи №6 та бібліотекою-філією №3 відділу культури стали організаторами літературних читань для молоді

 

Літературні читання до Всесвітнього Дня Гідності пройшли в бібліотеці школи №6 за участі учнів 7 класу шостої школи та учнів 11 класу школи №7.

Детальніше...

Визначено переможця міського фотоконкурсу

Сьогодні, 06 грудня, підбито підсумки фотоконкурсу на найкращі світлини для традиційного щорічного сувенірного календаря на 2022 рік.

Детальніше...

«Захисникам з любов’ю»

 

Під гаслом «Захисникам з любов’ю» у центральній бібліотеці відділу культури відбувся майстер-клас з виготовлення вітальної листівки з нагоди Дня Збройних сил України.

Детальніше...

Відбуласть презентація творчості Романа Мініна

Днями в Народному музеї історії міста Авдіївки за участі керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаш та заступника керівника ВЦА Сергія Легенького відбуласть презентація творчості Романа Мініна, автора муралу «В капкані троянд», який створено на стіні будинку 13, що по вулиці Молодіжній.

Детальніше...

Українські композитори – дітям

В рамках культурно-просвітницької діяльності музична школа Авдіївської міської ради підготувала лекцію-концерт на тему: «Українські композитори – дітям».

Пропонуємо до вашої уваги відео версію цього заходу.

АВДІЇВСЬКУ МОЛОДЬ ПОЗНАЙОМИЛИ З ГАСТРОНОМІЧНИМИ ТРАДИЦІЯМИ РІДНОГО МІСТА

Навіщо  сучасній молоді, яка живе в часі високих технологій, знання про культурне надбання своїх предків? Разом з учнями 6 класу загальноосвітньої школи 2 ( Дмитро Сніцар) шукали відповідь на це питання в Народному музеї історії міста Авдіївки під час зустрічі- дегустації.

Детальніше...

До свята 21 листопада Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ПРАЦЮЄ ВИСТАВКА «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»

Першими відвідувачами виставки «Крим мандрує. Авдіївка», яка проходить в рамках проєкту «Шлях/Yol», стали учні 6 класу другої школи (кл.керівник Д.Сніцар). Більшість дітей ніколи не бачили Криму, тому розпочали зустріч з перегляду відео про найкрасивіші, найцікавіші місця та пам’ятки Кримського півострова.

Детальніше...

В травні 2019 року в Народному музеї історії міста Авдіївка проходила виставка тоді ще студентки Польського Університету ім. Марії Кюрі-Складовської в Любліні Світлани Кочанової

 http://surl.li/aqtid

В вересні 2021 Світлана захистила дипломну роботу. В своїй стрічці Facebook молода художниця написала: «15.09.2021 так прошла моя защита! Приятные воспоминания и опыт. 5 лет учебы и полтора года дипломной работы. Спасибо художественному отделу УМКС за возможность представить и защитить мои картины. Также спасибо смотрителю проф. Валентем Врублевский и проф. Janowi Gryce, за поддержку и интерес к моему диплому»

Детальніше...

СПРОБУЙТЕ ПРИГОТУВАТИ АВДІЇВСЬКУ КАШУ

4 листопада відзначається день заснування ЮНЕСКО (UNESCO) — Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization). Саме в цей день, 4 листопада 1946 року, набрав чинності (після ратифікації двадцятьма країнами) Статут організації, підписаний 16 листопада 1945 р. представниками 44 держав на установчій конференції у Лондоні.

Детальніше...

Дочірні категорії