«Слобожанка»

автор: Юрій Пітчук, м. Івано-Франківськ, 2021 р.
Адреса: вул. Гагаріна, 12

Це перша робота мураліста Юрія Пітчука на Сході України.

Детальніше...

«Хлопчик»

автори: група художників Kailas-V, м. Харків, 2020 р.
Адреса: вул. Менделєєва, 1

Мурал є частиною сучасного багатофункціонального спортивно-ігрового дитячого майданчика.

Детальніше...

Першокласники познайомились з виставкою та зробили новорічну прикрасу

А чи знаєте ви, в чому різниця між «підбрехувати» і «фантазувати»? А чи змогли б ви здолати буревій і снігові замети, щоб прийти до бібліотеки почитати- помайструвати?

Детальніше...

Свято наближається

23 грудня бібліотека-філія №3 відділу культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації провела для своїх читачів майстер-клас. Під час заходу діти займалися виготовленням ялинкової прикраси та оволоділи навичками у техніці «декупаж».

Детальніше...

ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ ДІТЕЙ АВДІЇВКИ

Справжня морозна та сніжна зима дала старт низці заходів, що стали не тільки передноворічним подарунком для хлопчиків і дівчаток, а й цікавим дозвіллям.

Детальніше...

Разом веселіше

21 грудня 2021 року в концертній залі музичної школи Авдіївської міської ради відбувся Новорічний концерт класу викладача фортепіанного відділу Маслюк Ольги Миколаївни «Разом веселіше».

Детальніше...

«Чобіток для подарунків»

Напередодні Дня Святого Миколая до центральної бібліотеки відділу культури завітали наші юні читайлики – учні 5-го класу загальноосвітньої школи № 1. Бібліотекарі познайомили гостей з легендою про Святого Миколая, розповіли про українські народні традиції святкування цього дня та провели майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси – «чобітка для подарунків».

Детальніше...

Новорічний серпантин

Напередодні Дня Святого Миколая в оновленому концертному залі музичної школи пройшли два заходи – це фестивалі дитячої творчості.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ!

Всеукраїнський тиждень читання - час теплих зустрічей, подарунків та подяк!

 

На початку тижня львівські волонтери передали для бібліотеки-філії №3 відділу культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації більше двохсот чудових книжок для різного віку і на різні теми, кожна з них має привітання! Дякуємо за акцію "Книга від Святого Миколая" військовослужбовцям 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади та ГО "Коло честі" та всім, хто долучився!

Детальніше...

Зустрічаємо Святого Миколая: святковий майстер-клас «Чобіток»

 

17 грудня бібліотека-філія №3 відділу культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації запросила до святкової майстерні учнів 4 класу опорної загальноосвітньої школи №2, щоб зробити чобіток, у який Святий Миколай зможе покласти подарунок!

Детальніше...

СОЛОДКІ ЧИТАННЯ У БІБЛІОТЕЦІ

13 грудня у Всесвітній день гарячого какао бібліотека-філія №3 відділу культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації організувала творчу зустріч з учнями 4 класу Авдіївської опорної загальноосвітньої школи №2, де діти презентувати свою улюблену книжку.

Детальніше...

Дочірні категорії