Подарунок долі

Кожна творча особистість чекає свого зіркового часу. Учениця музичної школи Авдіївської міської ради Самсонова Марія (викладач з класу «Вокал» Котовська Леся Юріївна) після перемоги у I Міжнародному дистанційному конкурсі Odesa Music Olymp – 2020 отримала запрошення виступити на гала-концерті в місті Одеса.

Детальніше...

«Дякуємо за врятоване покоління….»

14 грудня 2020 року відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, встановлений Указом Президента України від 10.11.2006 № 945, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Детальніше...

В Авдіївці вітали перших пасажирів нового потягу «Київ - Авдіївка»


14 грудня на місцевому залізничному вокзалі відбулася урочиста церемонія відкриття нового залізничного маршруту та прибуття першого рейсу потягу сполученням «Київ - Авдіївка».

Детальніше...

Мужні хлопці, відважне військо

З нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України в Авдіївці відбулись урочистості за участі керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталія Барабаша та його заступників – Сергія Легенького та Євгена Удовенка. 

Детальніше...

Правоосвітня гра «Два козаки-три гетьмани» в Народному музеї міста

Лідерські якості, амбітність, напруження конкурентної боротьби виявили під час правоосвітньої гри «Два козаки-три гетьмани» учні 9 класу ОШ-2 ( вчитель Н. Горлачова).

Детальніше...

День Різдвяної листівки


Багато блиску, нестримна фантазія, командний дух та індивідуальні рішення, неперевершений результат роботи - це все майстер-клас за участі учнів 6 класу ОШ-2, який пройшов в Народному музеї історії міста Авдіївки.

Детальніше...

Яскрава перемога


З 3 по 6 грудня 2020 року проходив Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «UKR WEST ART FEST» (місто Трускавець, Львівської області).
У номінації «Інструментальне мистецтво» «Гітара» від музичної школи Авдіївської міської ради прийняла участь Клименко Анастасія (викладач Климова Ольга Миколаївна). У цьому престижному конкурсі Анастасія виконала твір Олега Зубченка "Прелюд " та п’єсу в стилі кантрі "Нічний експрес" в обробці Іллі Пермякова.
Журі конкурсу, яке формувалось з провідних фахівців культури і мистецтва України присудило юній учениці ІІ місце у другій віковій категорії.
Бажаємо подальших успіхів в творчому розвитку і нових перемог!

Свято місцевого самоврядування

7 грудня своє професійне свято – День місцевого самоврядування – відзначають усі, хто сьогодні працює на розвиток і процвітання територіальної громади міста Авдіївки. 

Детальніше...

В Авдіївці українських захисників привітали з Днем Збройних Сил України


6 грудня в Україні святкують День Збройних Сил. Це свято тих, хто у нелегкий для країни час героїчно захищає рідну землю, зберігаючи вірність військовій присязі, та віддано служить українському народові. 

Детальніше...

В Авдіївці відбулось покладання квітів з нагоди Дня Збройних Сил України


Сьогодні, 6 грудня, в рамках відзначення Дня Збройних Сил України, відбулося традиційне урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку на авдіївській «промці».

Детальніше...

Слава і гордість України


6 грудня відзначається День Збройних Сил України, свято на честь тих, хто захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Детальніше...

Героїзм та мужність ідуть поруч


 
До Дня Збройних Сил України Народний музей історії міста Авдіївки розпочав пересувну виставку закладами та установами міста.
Виставка «Війна Росії проти України» підготовлена Музеєм АТО м. Дніпро і від сьогоднішнього дня працює в приміщенні ОШ-7. 20 банерів із статистикою описують хронологію подій на сході України з 2014-го року.

Детальніше...