ШАНОВНІ АВДІЇВЦІ!

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області у зв’язку з малою кількістю учасників продовжує Конкурс на кращий ескізний проєкт пам’ятного знаку, що має бути встановлений до в’їзду м. Авдіївка.
Конкурс продовжено до 1 березня 2021 року.

Детальніше...

Поповнення бібліотечних фондів Авдіївської міської бібліотеки

У 2020 році Бібліотека-філія №3 Авдіївської міської бібліотеки відділу культури ВЦА м. Авдіївка, одна із небагатьох бібліотек України, була обрана «Українським Інститутом книги» для поповнення бібліотечного фонду.

Детальніше...

Гуманітарна допомога у вигляді антисептичних засобів та диспенсерів

На цьому тижні заклади культури міста отримали гуманітарну допомогу від представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні у вигляді антисептичних засобів.

Детальніше...

Обрано переможців фотоконкурсу на найкращі світлини з краєвидами Авдіївки

Підбито підсумки та нагороджено переможців фотоконкурсу на найкращі світлини для традиційного щорічного сувенірного календаря на 2021 рік.
Перед журі стояв дуже не легкий вибір, адже цього року місцеві фотографи-аматори підійшли справи дуже творчо.

Детальніше...

"Прийшла коляда"

Магія зимових свят


Працівники бібліотек міста прагнуть підтримувати багатовікові звичаї та залучати своїх читачів до проведення українських свят. Найбільш веселим є новорічні та різдвяні свята.

Детальніше...

"Магія Різдва"

Літературний карнавал

23 грудня працівники бібліотеки-філії №3 запропонували поринути у світ новорічних чудес своїм читачам.

Детальніше...

«Новорічний серпантин»


Традиційно напередодні Новорічних свят в День Святого Миколая, музична школа нашого міста проводить фестиваль музичної творчості «Новорічний серпантин».

Детальніше...

В Авдіївці засяяла головна новорічна ялинка

Напередодні Дня Святого Миколая, улюбленого зимового дитячого свята, засяяла яскравими вогнями головна новорічна ялинка нашого міста, розташована на бульварі Т. Шевченка.

Детальніше...

День Святого Миколая це свято веселощів та подарунків

Саме тому, 18 грудня, напередодні чарівної ночі, працівники бібліотеки-філії №3 вирішили створити святковий настрій та подарувати свято своїм маленьким читачам.

Детальніше...

Калейдоскоп зимових свят

Настала зима - час для казкових мрій, див та подарунків. Час гарячого чаю, цікавих фільмів, книг та веселих зустрічей з рідними та друзями.
Центральна бібліотека відкрила для своїх користувачів творчу майстерню «Новорічні передзвони», де кожен може знайти цікаве заняття: за допомогою пензликів, яскравих фарб чи олівців створити свої неповторні малюнки, розфарбувати веселу розмальовку, виготовити новорічну прикрасу у вигляді симпатичного сніговика, поспілкуватися з друзями та й звісно ж, обміняти книгу.

Детальніше...