УВАГА!!! ТВОРЧИЙ КОНКУРС!!!

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл, студентів, вихованців мистецьких гуртків та всіх бажаючих взяти участь у конкурсі плакатів «Тільки пам'ять не сивіє: вічно житиме в віках».

Детальніше...

Авдіївська гітаристка здобула бронзу у престижному музичному конкурсі


Двоє юних музикантів відділу народних інструментів музичної школи Авдіївської міської ради взяли участь у обласному огляді-конкурсі «Бахмутська весна», що традиційно проходить у Бахмутському коледжі культури і мистецтв ім. І. Карабиця.

Детальніше...

Запрошуємо відвідати виставку

23 березня в Народному музеї історії міста Авдіївки відкривається виставка «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір», присвячена перебігові подій Української революції 1917-1921 років у різних регіонах, а також українському національному руху цієї доби за межами України.

Детальніше...

Нові перемоги

13 березня 2021 року в Бахмутському фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І. Карабиця відбувся обласний огляд-конкурс учнів мистецьких шкіл Донецької області «Бахмутська весна».

Детальніше...

Вони для нас виборюють життя

В День українського добровольця керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш спільно із громадськими активістами, представниками органів влади, вчителями, учнями відвідав музей, створений бійцями 1-ї ОШР ДУК «Правий Сектор», що в місті Новогродівка. 

Детальніше...

Герої сучасності

Друзі музею, учні 9-Б класу загальноосвітньої школи 7, напередодні Дня українського добровольця познайомились з книгою «Герої сучасності» Патріка. Говорили про шлях боротьби за українську незалежність бійців ДУК «Правий Сектор», про героїв книги Патріка. В запису до молоді звернувся автор книги. В інтерактивній формі обговорювали нариси. Через участь в грі «5 відтінків ситуації» учасники спробували оцінити ситуації, в яких опинялись бійці, спробували уявити себе на місці героїв книги.

Детальніше...

З Україною в серці

14 березня Україна відзначає День Українського добровольця. Свято покликано вшанувати захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Детальніше...

Як в Авдіївці весну закликали…

Одне з найулюбленіших та смачних свят весни – Масляна або свято Колодія.
Бібліотеки відділу культури військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки під час масляного тижня для своїх читачів провели низку пізнавальних заходів.

Детальніше...

До дня народження Тараса Шевченка: в Авдіївці відкрилась виставка картин-ілюзій

Відсьогодні в Народному музеї історії міста Авдіївка (вул. Комунальна, 11) працює виставка робіт Олега Шупляка з серії «Двозори». Кожна з картин-ілюзій містить окремі дрібні деталі, що доповнюють портрет Кобзаря.

Детальніше...

Найкращий подарунок – подарунок зроблений своїми руками


У перші дні весни, на передодні свята, працівницями бібліотеки-філії№3 було проведено майстер-клас «Фоторамка для матусі». 4 та 5 березня 2021 року в бібліотеці запанувала творча атмосфера. Читачі, які долучилися до нашої «майстерні», виготовили святкові фоторамки для своїх рідних жінок, а також поділилися своїми емоціями. 

Детальніше...

«Іскорка добра»


За доброю традицією в Авдіївці пройшов щорічний православний концерт «Іскорка добра». Цьогоріч через карантинні заходи, пов’язані з COVID-19, було змінено його формат.

Детальніше...