Реформа в дії

20 квітня в музичній школі Авдіївської міської ради в рамках обміну досвідом пройшов методичний захід, присвячений реформі в галузі освіти на тему: «Реформа. Інерція або перезавантаження».

Детальніше...

Звітний концерт відділу народних інструментів

17 квітня 2021 року в концертній залі музичної школи Авдіївської міської ради відбувся звітний концерт відділу народних інструментів.

Детальніше...

Парад переможців

Талановиті діти Авдіївки продовжують підкорювати сцену.

Детальніше...

З історії одного пам’ятника

Чи багато в Україні міст та містечок, в яких немає пам’ятника Великому Кобзарю – Тарасу Григоровичу Шевченку? Тож і Авдіївка не є виключенням. Пам’ятник поету знаходиться на бульварі, що носить його ім’я.

Детальніше...

18 квітня щороку відзначається Міжнародний день пам’яток і визначних місць

У цей день 1982 року було встановлено Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ICOMOS), створеної при ЮНЕСКО.

Детальніше...

З любов’ю до природи


До Дня довкілля працівницями бібліотеки-філії№3 було проведено екологічний пікнік «Пікнік з любов’ю до природи». Підтримати цей захід прийшли наші юні читачі. Разом ми обговорили екологічні проблеми нашого міста та шляхи їх вирішення через ігри та квест «Сортувати сміття це корисно та цікаво».

Детальніше...

Натхненний Україною

15 квітня 2021 року в концертній залі музичної школи відбулась тематична лекція-концерт: «130 років з Дня народження Сергія Прокоф’єва».
Цього разу до закладу завітали учні 2-го класу ЗОШ №6.

Детальніше...

«Срібна струна» для скрипальок з Авдіївки

Талановиті учні авдіївської музичної школи вдало зарекомендували себе на Відкритому обласному конкурсі юних виконавців на струнно-смичкових інструментах «Срібна струна», що цього року пройшов дистанційно.

Детальніше...

Перша ластівка

1 квітня до музичної школи Авдіївської міської ради прилетіла гарна звістка, а саме результати Міжнародного online конкурсу «Pro artist», який відбувся у місті Харкові.

Детальніше...

Звітний концерт оркестрового відділення

1 квітня у Міжнародний День сміху – оркестровий відділ музичної школи Авдіївської міської ради подарував всім своїм прихильникам чудовий весняний настрій.

Детальніше...

Авдіївці надихнулися успішним досвідом громади Вербувативки

Як консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада- бізнес- громада? Як налагодити діалог та реалізувати спільні ідеї з метою розвитку громади?

Детальніше...

УВАГА!!! ТВОРЧИЙ КОНКУРС!!!

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл, студентів, вихованців мистецьких гуртків та всіх бажаючих взяти участь у конкурсі плакатів «Тільки пам'ять не сивіє: вічно житиме в віках».

Детальніше...