День Європи- свято спільних цінностей.

 Щорічно, в третю суботу травня, жителі України відзначають День Європи- день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
 Протягом двох днів Бібліотека-філія 3 та Народний музей історії міста Авдіївки проводили творчу пізнавальну програму для авдіївців до Дня Європи.
Говорили про історію цього дня, брали участь у вікторині з ляльками в народних костюмах країн Європи, дізнавались про національні традиції, і головне- говорили про цінності, які об’єднують всіх нас в цивілізованій європейській спільноті.

Детальніше...

Мережні мрії

11 травня в Народному музеї історії міста Авдіївки відкрилась виставка фотографій Катерини Пошелюзної, учениці 9 класу школи № 2 «Мережені мрії».

Детальніше...

Не загасити пам’яті вогонь…

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою вшановування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни, працівники бібліотек-філій № 2 та №3 провели майстер-класи по виготовленню маків.

Детальніше...

Авдіївські піаністки підкорили міжнародний музичний Олімп

Вихованці авдіївської музичної школи взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Квітнева фантазія», що проходив за підтримки управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської Ради . Номінантів оцінювало журі з України, Молдови, Болгарії, Грузії та Туреччини.

Детальніше...

Свято Великодня очима дітей

 

Протягом Пасхального тижня на Донеччині триває онлайн-етноакція «Свято Великодня очима дітей». Ця акція покликана об’єднати всі творчі колективи області, створити великодню родинну атмосферу.


До акції приєднались заклади культури Авдіївської міської військово- цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, заклади освіти, громадські організації міста.


Нехай яскраве світло цього свята осяє весь світ, подарує кожному з нас надію, радість і щастя!

Звітний концерт фортепіанного відділу

29 квітня 2021 року в концертній залі музичної школи Авдіївської міської ради відбувся звітний концерт фортепіанного відділу. В нашому закладі це другий за популярністю відділ серед бажаючих навчитися грі на музичному інструменті. Він нараховує 55 учнів і викладають на ньому 5 висококваліфікованих фахівців.

Детальніше...

Великодній сувенір

28 та 29 квітня 2021 року, напередодні Великодніх свят, в бібліотеці-філії №3 відбувся ряд майстер-класів для учнів шкіл та всіх бажаючих.

Детальніше...

Майстер-клас у бібліотеці до Великодня

Великдень – одне з найсвітліших свят усіх християн. Як і до кожного свята до нього прийнято готуватися заздалегідь: прибирати оселю, фарбувати яйця, випікати паски і створювати оригінальні прикраси для інтер'єру.

Детальніше...

Великодні сувеніри для рідних

Майстер- клас для учнів 5 класу ОШ-7, який пройшов в бібліотеці-філії №3 відділу культури та в Народному музеї історії міста Авдіївки, подарував як учасникам і учасницям, так і організаторкам неповторні емоції та енергію співтворчості.

Детальніше...

Звітний концерт хору

24 квітня 2021 року в актовій залі ЗОШ №5 відбувся звітний концерт хору музичної школи Авдіївської міської ради.

Детальніше...

Vivat

Робочий тиждень розпочався з гарних новин.

26 квітня 2021 року музична школа Авдіївської міської ради отримала результати конкурсів різних рівнів, в яких прийняли участь талановиті діти нашого міста. Кожен конкурсант залишив незабутнє враження на компетентне журі та був відзначений призовими місцями.

Детальніше...