Управління соціального захисту населення
Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації
Покровського району Донецької області

Юридична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, бульвар Шевченка, будинок 13

Фактична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, вулиця Менделеєва, будинок 6

код ЄДРПОУ 44204867
Е – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ обслуговування громадян – тел. (095) 600 40 26
Відділ соціальної підтримки пільгових категорій
та осіб з інвалідністю – тел. (050) 959 22 14

Графік роботи управління
Понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00 П'ятниця – з 8.00 до 15.45
Перерва – з 12.00 до 12.45
(відділ прийому громадян працює без перерви на обід)
Вихідні дні – субота, неділя

Керівництво управління

Начальник управління      Світлана РУБЦОВА
Заступник начальника управління      Катерина БОКОВА

Керівники відділів управління

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Олена ГРИБАНОВА

Начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій та осіб з інвалідністю Альона ПАЛІНА

Начальник відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог Наталія ОСИПОВА

Начальник фінансово-господарського відділу Оксана СОЛОМКА

Начальник відділу юридичного забезпечення та роботи з персоналом Ростислав ШТУНЬКО

Начальник відділу діловодства та адміністративного забезпечення Наталія БІЛИК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН НА 2022 РІК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ З НАСЕЛЕННЯМ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОРМАТИВНО – ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО СЛУЖБОВОГО РОЗПОРЯДКУ В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЦА

 

За рішенням Уряду розпочинається поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України.

Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.
 
До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до Фонду у електронному вигляді.

Прийом документів від громадян та призначення виплат на новий опалювальний сезон у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

Детальніше...

УСЗН інформує

Внутрішньо переміщені особи, які подали заяву на отримання допомоги на проживання через додаток Дія до 30 квітня 2022 та не отримали її, зможуть повторно подати заяву на виплату

Внутрішньо переміщені особи, які подали заяву на отримання допомоги на проживання через додаток Дія до 30 квітня 2022 та не отримали її, зможуть повторно подати заяву на виплату, повідомляє  Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Детальніше...

До уваги отримувачів житлової субсидії та пільг!

На виконання постанови КМУ від 19.04.2022 №462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану», управління соціального захисту населення Авдіївської міської ВЦА повідомляє, що: 
у травні місяці поточного року житлові субсидії та пільги на неопалювальний період травня будуть призначені та нараховані автоматично без звернення громадян.

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися за телефонами «гарячої лінії» управління: 
0956004026
0509592214

До уваги осіб з інвалідністю з вадами слуху


Управління соціального захисту населення Авдіївської міської ВЦА повідомляє про діяльність

ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України»
Інститут є головним науковим закладом з проблеми "Оториноларингологія" в Україні.

Наряду з науковою діяльністю, спеціалісти Інституту надають висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями верхніх дихальних шляхів та вуха.
Інститут має 260 стаціонарних ліжок, консультативну поліклініку для дорослих та дітей.
В Інституті отоларингології працює великий і згуртований колектив (біля 700 чоловік), який розв'язує складні наукові й практичні питання оториноларингології.
Серед співробітників інституту є академік НАМН України та член-кореспондент НАН України, академік НАМН України, член-кореспондент НАМН України, 18 докторів наук, 9 професорів, 53 кандидатів медичних наук.
 
Додаткову інформацію щодо перевірки слуху та/або проведення імплантаційного слухопротезування можна отримати за телефоном 067 536 86 19.

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення Авдіївської міської військово – цивільної адміністрації Покровського району Донецької області інформує, що 16 лютого 2022 року здійснено в повному обсязі фінансування допомоги переміщеним особам на проживання, в тому числі на оплату ЖКП, за лютий місяць поточного року, які отримують зазначені кошти через уповноважену установу банку та поштові відділення зв’язку.

Відповідно до регламента роботи Державної казначейської служби, протягом трьох робочих днів кошти будуть перераховані на рахунки банківської установи та поштові відділення зв’язку.