Нагадуємо: затверджено порядок допуску осіб і транспортних засобів на територію деокупованих населених пунктів Донеччини

Як відомо, з 16 вересня у Донецькій області заборонений несанкціонований (без відповідного дозволу) в’їзд на територію деокупованих територіальних громад. 

Нагадуємо, начальником обласної військової адміністрації та комендантом Донецької області затверджено «Порядок допуску осіб і транспортних засобів на територію деокупованих населених пунктів Донецької області, де проводяться стабілізаційні заходи».

Відповідно до цього документа, для забезпечення в’їзду і виїзду, руху транспортних засобів на території деокупованих населених пунктів, створюється система пропускного режиму через блокпости, яка передбачає наявність дозволу на переміщення на транспортні засоби.

Детальніше...

Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. 

Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.

Детальніше...

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9:00 - загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами на території нашої області.

Мантас Кведаравічюс - 45-річний режисер-документаліст із Литви. У 2016 році він зняв фільм «Маріуполіс». Його називають «людською історією на тлі історичних потрясінь», фільм отримав міжнародне визнання на Берлінському кінофестивалі.

Детальніше...

Подання декларації про провадження господарської діяльності без отримання дозвільних документів на період воєнного стану

 
Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради повідомляє, що відповідно до Постанови КМУ від 18 березня 2022 року № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» суб’єкт господарювання (юридична особа або фізична особа-підприємець) може набувати право на провадження господарської діяльності у період воєнного стану на підставі подання декларації про провадження господарської діяльності без отримання будь яких дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій тощо).

Детальніше...

Оперативна інформація станом на ранок 06.10.2022 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася двісті двадцять п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.

Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на спробах зриву активних дій Сил оборони на окремих напрямках, не припиняє спроб ведення наступальних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Ворог здійснює перегруповування підрозділів в окремих районах. 

Детальніше...

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ: ХТО МАЄ ПРАВО НА ПІДВИЩЕННЯ


Громадяни віком від 70 до 74 років включно за умови наявності 35 років стажу у чоловіків та 30 років стажу у жінок: 

⏺️встановлено щомісячні компенсаційні виплати в розмірі до 300 грн (в межах 10340, 35 грн), до досягнення особою віку 75 років;
⏺️мінімальні пенсійні виплати на рівні 3000 грн за наявності повного страхового стажу або пропорційно набутому страховому стажу.

Детальніше...

Оперативна ситуація по області станом на ранок 5 жовтня

Вночі та вранці росіяни вели обстріли на Донецькому та Горлівському напрямках, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". На Донецькому напрямку під вогнем опинилась Авдіївка та села Очеретинської громади. В Авдіївці були поодинокі прильоти у старе місто, а зранку - масований артобстріл центру. Також вночі росіяни обстріляли Карлівське водосховище на території Очеретинської громади. За попередньою інформацією, без жертв.

Детальніше...

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

Наталія Лоскутова загинула, стоячи у черзі за водою в блокадному Маріуполі. Пані Наталя працювала доценткою кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету. Своє життя вона присвятила вивченню французької мови, завжди знаходила час на спілкування з однодумцями та популяризацію мови серед школярів. 

Детальніше...

Розпочато фінансування пенсій жовтня

03 жовтня Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області розпочато фінансування пенсій жовтня  для пенсіонерів області, а також субсидій та пільг вересня 2022 року.

🔰На пенсійні виплати спрямовано 148,6 млн грн.

🔵Пенсії через відділення поштового зв'язку профінансовано по 10 жовтня включно.

🟡Субсидії та пільги за вересень 2022 року через банківські установи та відділення поштового зʼязку  профінансовано повністю на сумму 9,7 млн грн.

Оперативна інформація станом на ранок 05.10.2022 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася двісті двадцять четверта доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.

Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на спробах зриву активних дій Сил оборони на окремих напрямках, не припиняє ведення наступальних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Ворог здійснює перегруповування підрозділів своїх військ на окремих напрямках. 

Детальніше...

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

Маріупольський підприємець Андрій Дьяконов до 25 років професійно займався спортом, потім працював на комбінаті «Азовсталь»,  ведучим на «Маріупольському телебаченні». З 1995 року почав займатися будівництвом, пізніше очолив будівельну компанію «Олнайт». 

Детальніше...