ПЛАСТУНИ І ПЛАСТУНКИ АВДІЇВКИ СТАЛИ СПІВОРГАНІЗАТОРАМИ ВІДКРИТТЯ ПЛАСТОВОГО 2021-2022 РОКУ

18 вересня пластуни і пластунки Авдіївки стали співорганізаторами Відкриття пластового 2021-2022 року, який відбувся в місті Волноваха. Ініціативу Пласту Авдіївки підтримав відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації.

В заході взяли участь команди з чотирьох пластових осередків (Волноваха, Авдіївка, Селідове, Маріуполь). В Волноваху всі зібрались невипадково, бо цей пластовий рік для волноваських пластунів є першим, осередок створився зовсім недавно, тому пластуни з інших міст Донеччини вирішили розділити радість свята з своїми друзями. 

Відкрили захід урочистим церемоніалом на одній з улюблених жителями Волновахи площ. Особливої урочистості моменту додало виконання всіма присутніми Гімну України у супроводі концертної бригади військової академії Одеси.

Спілкування з пластунами викликало жваве зацікавлення у всіх гостей, які цього суботнього дня були на площі. Пластуни з Авдіївки взяли участь в панельній дискусії « Чи потрібна молодій людині участь в громадській організації?». Обговорювали широке коло питань, пов’язаних з компетентостями молоді, сформованих в Пласті- Національній скаутській організації України, про взаємодію Пласту та освітніх установ, про вміння і навички, про ставлення батьків до захоплення дітей.
В програмі заходу були пластові активності, інструктажі, майстер-класи, рухливі ігри та змагання, смачний обід та солодощі, а також підкорення вершини місцевої перлини - спортиної павутини.

Як то кажуть, початок- половина будь-якої справи. Початок нового пластового року для станиці Авдіївка та дружніх станиць був яскравим, сповненим новими знайомствами, яскравими емоціями і амбітними планами.

• Протягом літа 2021 Пласт Авдіївки був організатором або співорганізатором п’ятьох пластових таборів для учасників від 9 до 16 років, в яких взяли участь близько 250 дітей та молоді. Всі табори відбулись на території Донецької області за підтримки Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.