АВДІЇВКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МАСШТАБНОМУ "ЕТНО-WEEKEND"

18 вересня у місті Вугледар відбувся обласний культурно-мистецький проект «Етно-Weekend». На запрошення організаторів відгукнулась і Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація. В рамках заходу наше місто представило справжній перфоманс про культуру й традиції  Польщі.  

 

Команда відділу культури та відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Авдіївської міської ВЦА підготувала локацію в етнічному стилі та яскраво презентувала запропоновану організаторами свята одну із багатьох етногруп Донеччини. А народний ансамбль народного танцю «Барви» ПКТіС ПрАТ "АКХЗ" доповнили картину настільки професійним виконанням національного польського танцю, що зірвали оплиски всіх гостей заходу. 
Справжньою родзинкою локації Авдіївської міської ВЦА на «Етно-Weekend» став стилізований шинок із польськими стравами від авдіївського підприємця Андрія Реутова. Неймовірно смачні біґос, свина рулька у пиві, пироги (польські вареники) із традиційними начинками , а також знайомство із культурою та традиціями Польщі на протязі всього таймінгу свята збирали велику кількість людей.
В свою чергу Авдіївська делегація також відвідала презентації представників етнічних груп області зразків традиційних ремесел, скуштувала різноманітні страви багатонаціональної Донеччини та насолодилася виступом етно-рок фундації «TaRuta».