Магія книги


Процес читання в усіх відбувається по-різному, але читання як процес- це завжди відкриття нових світів та смислів. Особливо, якщо книгу читаєш з друзями і в незвичному форматі.

Протягом трьох днів Бібліотека філія 3 & Народний музей історії міста Авдіївки творили магію занурення в книгу. Читали книгу Лесі Ворониної «Таємниця Пурпурової планети». І не просто читали, а перетворювали книжкові пригоди на справжні активності. Допомагали казковим героям, взявши участь в іграх для розвитку пам’яті, формування навичок впевненої поведінки, пошуку власних сильних сторін характеру. А ще малювали за уявою, ліпили з пластиліну, грали в шахи персиковими кісточками, їли фрукти, бо ми ж подорожували Фруктовою галактикою, для більш швидкого пересування між планетами зробили повітряну кулю, приготували найсмачнішу в світі халепу, переконались, що звичайна шапка з бубоном  може врятувати в хвилину невизначеності та небезпеки, танцювали, співали, їли морозиво. А ви саме так читаєте книжки?


Дякуємо за підтримку і участь в освітньо-розважальній програмі «Друзі Забудькуватого Дракона» Товариству Червоного Хреста України.