Заняття з елементами тренінгу з профілактики попередження та подолання виникнення професійного вигорання

Заняття з елементами тренінгу з профілактики попередження та подолання виникнення професійного вигорання

13 травня 2021 року у кімнаті психолога Авдіївського міського центру соціальних служб з фахівцями Авдіївського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, за їх запитом, було проведенно заняття з профілактики попередження професійного вигорання.

На занятті, психологом Центру було визначено поняття професійного вигорання, види вигорання, особливості, основні причини та методи подолання. З фахівцями пробації було проведено тренінг, в ході якого колеги обмінялися цікавими думками та особистим досвідом, щодо поліпшення емоційного стану.

Крім того, в ході бесіди, було наголошено, що люди, які поділяють увагу своєму здоров’ю, менше схильні до вигорання. У таких людей достатньо енергії на фізичному рівні, щоб впоратися із зовнішніми несприятливими факторами.

Отож, щоб «не сіла батарейка» і робота була тільки в радість, треба дотримуватися простих рекомендацій: ставитися уважно до свого фізичного та емоційного стану; бути сповненими енергії та щастя в своїй діяльності і в житті; берегти себе і не бути байдужими до своїх колег; горіти своєю справою, але не вигорати!