Сімейні форми виховання

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують проводити інформаційно-просвітницьку роботу щодо сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Цього тижня на вулицях нашого міста було проведено інформаційну акцію «Я чекаю на тебе». Містянам розповіли, про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: прийомну сім’ю, патронатну родину, дитячий будинок сімейного типу, опіку/піклування, усиновлення.

Також було надано інформацію про зміст послуг, які документи необхідно зібрати, умови створення, проходження навчання, оплата послуг. Паралельно з цим було розповсюджено інформаційні листівки серед населення.

На дошках об’яв у місцях скупчення людей було розміщено інформаційні листівки. До КП АТТУ було передано інформаційні плакати для розміщення у міських автобусах загального користування.

Авдіївський міський центр соціальних служб запрошує на консультацію за вищезазначеним питанням за адресою: місто Авдіївка, вул. Молодіжна, буд. 7, 2 поверх, тел.: +380500735272.