Проведення міської ради з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

В Авдіївці обговорили питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД

Засідання міської Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відбулось сьогодні, 9 квітня, під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького.

Під час зустрічі члени Ради доповіли про профілактичну роботу, яка постійно ведеться у нашому місті та охоплює усі верстви населення. Заступник директора КНП «Авдіївська центральна міська лікарня» Віталій Ситник надав статистичні дані по захворюваності на туберкульоз та ВІЛ/СНІД за І квартал 2021 року.

Було зазначене наступне:
- в кабінеті довіри на Д-обліку на 01.04.2021 знаходиться 248 осіб, з них 10 дітей. Обстежено за 3 місяці на ВІЛ методом ІФА та експрес тестами 208 осіб. На Д-облік взято 9 осіб, з них 7 вперше виявлених (2 прибули з інших регіонів).
- знято з Д-обліку за 3місяці 2021 року 8 осіб, з них 6 – переїзд до інших регіонів, 2 – смерть (1- через віл інфекцію, 1 – внаслідок інших хвороб).

- обстежено ЦФГОГК 25 осіб, зареєстровано нових випадків ВІЛ/ТБ за 3 місяці 2021 року 2 особи - первинних.
- станом на 01.04.2021 АРТ-терапію отримують 224 особи, з них 6 - розпочали терапію з початку року, 2 особи на інших сайтах (ОХМАТДИТ).

Також було розглянуто протокол рішення регіональної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, направлений Донецькою обласною адміністрацією, та обговорені питання щодо соціальної підтримки пацієнтів, хворих на туберкульоз.
По завершенню засідання Ради було прийнято рішення про подальше проведення превентивних заходів із протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІД та туберкульозу.