Авдіївці надихнулися успішним досвідом громади Вербувативки

Як консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада- бізнес- громада? Як налагодити діалог та реалізувати спільні ідеї з метою розвитку громади?

В рамках обмінної поїздки представників і представниць Авдіївської громади в село Вербуватівка Дніпропетровської області авдїівці на прикладі історії успіху вербуватівців відповіли на багато питань щодо сталого розвитку громади, надихнулись людьми, всім почутим і побаченим.

Громада Вербуватівки- яскравий приклад партнерства, координації зусиль, ресурсів, рівність участі кожної зі сторін та спільна відповідальність за результат діяльності заради спільної мети. Результати співпраці в громаді Вербуватівки вражають. Тетяна Мінігулова, приватний підприємець, голова громадської організації «Діалог гласності», гостинна екскурсовод під час знайомства з селом, за час зустрічі не раз наголосила : «Ми все плануємо та реалізуємо разом (всією громадою)».

Модель успіху Вербуватівки складається з поєднання зусиль відповідального бізнесу, відкритості, прозорості в діяльності всіх гілок влади, стратегічності мислення лідерів громади, готовності членів громади робити власний внесок в проєкти розвитку, в дотриманні етичних норм в діяльності, в умінні прислухатись до думки партнерів і знаходити спільне рішення.
Обмінна поїздка здійснена за ініціативи Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.