Прийомні сім"ї

Авдіївський міський центр соціальних служб продовжує надавати послугу «Соціального супроводу» родинам в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У березні цього року у нашому місті було створену нову прийомну сім’ю (всього у Авдіївці функціонує 5 прийомних сімей), до якої влаштовано двох дівчаток, батьки яких позбавлені батьківських прав. Відповідно до чинного законодавства дані родини отримують послугу соціального супроводу постійно, до настання повноліття прийомних дітей.

Метою соціального супроводження є захист та забезпечення дотримання прав та інтересів дитини, оптимальних умов її життя та розвитку з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини шляхом надання соціальних послуг прийомній сім'ї.
Фахівець центру відвідує родини за графіком та допомагає прийомним батькам пройти адаптацію дітей в родині. Завданням соціального супроводження є адаптація дитини в новій сім'ї, створення у ній позитивного психологічного клімату, забезпечення оптимальних умов життя та захисту прав дитини, створення можливостей для її розвитку шляхом надання комплексу якісних соціальних послуг.

Також продовжується адаптація двох хлопчиків, яких влаштували у прийомну сім’ю наприкінці 2020 року. Дана сім’я успішно функціонує з 2014 року. Прийомні батьки забезпечують дітей усім необхідним для повноцінного розвитку та навчання, кожного року оздоровлюють та забезпечують усім необхідним. Але найголовніше, що у дітей з’явилася родина, яка їх любить і дає їм тепло, яке потребує кожний маленький хлопчик та дівчинка.

Якщо Ви бажаєте створити прийомну сім’ю та подарувати батьківське тепло дітям, запрошуємо Вас до нашого Центру на консультацію. Наша адреса: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, 2 поверх. Телефон: 0500735272.