Запрошуємо відвідати виставку

23 березня в Народному музеї історії міста Авдіївки відкривається виставка «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір», присвячена перебігові подій Української революції 1917-1921 років у різних регіонах, а також українському національному руху цієї доби за межами України.

Виставка складається з 14 тематичних банерів, кожен з яких присвячений окремому регіону України або ареалу діяльності українського національного руху. Зокрема, йдеться про Київщину, Волинь, Поділля, Слобожанщину, Галичину, Крим тощо. Обраний авторами підхід дозволив переконливо продемонструвати, що революційні події сто років тому мали загальноукраїнський характер: на сході і заході, півночі та півдні – скрізь в Україні відбулося національне пробудження, почалося державотворення.

У роботі над створенням виставки взяли участь співробітники регіональних представництв Українського інституту національної пам’яті.

Запрошуємо відвідати виставку з 23 березня по 3 квітня за адресою: Комунальна, 11. Відвідування груп за попереднім записом. Контактний телефон 0501631979.