"Про внесення змін до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 11 січня 2021 року №25 «Про затвердження графіків особистих та виїзних прийомів громадян, графіку функціонування телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» на 2021 рік»" від 08.02.2021 № 112

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
МІСТА АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ВЦА М.АВДІЇВКА)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2021                                             Авдіївка                                                 № 112

Про внесення змін до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 11 січня 2021 року №25 «Про затвердження графіків особистих та виїзних прийомів громадян, графіку функціонування телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» на 2021 рік»

З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ’ я з у ю :

1.    Внести зміни до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 11 січня 2021 року №25 «Про затвердження графіків особистих та виїзних прийомів громадян, графіку функціонування телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» на 2021 рік»:

1.1. Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області викласти в новій редакції (додаток 1).

2.    Пункт 2 викласти в такій редакції: «Забезпечити функціювання телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» керівництвом військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за номером телефону +380990001321; (06236)3-15-44».
 
3.    Загальному відділу військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Гонтар) забезпечити публікацію на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області графіку проведення особистого прийому громадян з урахуванням внесених змін.
        
4. Координацію дій за виконанням розпорядження покласти на загальний відділ військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (Гонтар), контроль - на в.о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Юлію Котову.

Керівник
військово-цивільної адміністрації                                    Віталій БАРАБАШ


Додаток