Допомога багатодітним родинам

      

   Авдіївський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує свою співпрацю із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє», які є партнерами Естонської Ради у справах біженців.

      Наприкінці вересня до Центру  звернулися представники благодійного фонду щодо допомоги родинам, в яких жінки зі складними життєвими обставинами бажають працювати та розвивати власну справу. Фахівці Центру допомогли зібрати необхідні документи жінкам, які виявили бажання в участі проекту та направили їх до благодійного фонду. За підсумками відбору перемогли двоє кандидатів. Переможниці - обидві багатодітні матері, які відповідально ставляться до батьківських обов’язків та повністю забезпечують своїх дітей усім необхідним. Жінки давно мріяли про власну справу, тим паче обидві мають відповідні знання та навички в роботі швачки, але не мають фінансової спроможності. Відповідно до цього благодійним фондом були закуплені швейні машини та праски з парогенератором, які вже передані жінкам для роботи.

         Фахівці центру висловлюють щиру подяку нашим партнерам БФ «Єдність» за майбутнє», за підтримку отримувачів соціальних послуг, які стоять на обліку в ЦСССДМ. Наші переможниці також неймовірно щасливі та вдячні за отриману можливість реалізувати свої проекти та розвивати власну справу.