Робота з осудженими

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації.
Цього понеділка психологом центру було проведено роботу з суб’єктами пробації молодіжного віку, була порушена тема «ПротиДія торгівлі людьми».
Оскільки люди з соціально складною історією є більш вразливими, вони часто знаходять собі «неофіційні заробітки», у тому числі в інших кутках України та навіть за кордоном. Це несе за собою багато ризиків.

Психолог Центру розповіла про те, як не стати жертвою рабства 21 століття. Були розповсюджені інформаційні листівки серед осуджених та на інформаційному стенді в секторі пробації розміщена відповідна інформація.
Вкотре, просимо громадян бути уважними до своєї безпеки та безпеки близьких. Якщо ви стаєте свідком нестандартної ситуації де людину проти її волі намагаються посадити у транспортний засіб й увезти у невідомому напрямку, чи змушують до чогось проти волі, дзвонить до поліції та намагайтеся привернути увагу людей навколо. Не бійтеся кричати та голосно звати на допомогу, адже доведено, що крик привертає увагу і може злякати зловмисників. Не будьте довірливими, нікому не лишайте свої документи, уникайте ситуацій виникнення грошового боргу, особливо перед малознайомими особами, вчить своїх дітей завжди бути обачними та обережними при спілкуванні з незнайомцями. Тільки від нас самих залежить наше майбутнє, бережіть себе і не будьте байдужими до оточуючих людей!