Нарада з питань реалізації державної політики у сфері забезпечення прав дитини на зростання і виховання у сімейному середовищі та надання соціальних послуг

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленко сьогодні відбулася нарада в онлайн-режимі під головуванням Юлії Костюніної – заступника голови облдержадміністрації за участі міських голів та їх заступників, голів райдержадміністрацій, керівників військово-цивільних адміністрацій, голів рад ОТГ, працівників служб у справах дітей  та центрів соціальних служб. Тема наради: Реалізація державної політики у сфері забезпечення прав дитини на зростання і виховання у сімейному середовищі та надання соціальних послуг.

          Від нашого міста участь у нараді прийняли: заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Сергій Легенький, начальник служби у справах дітей та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

          Під час наради були обговорені найактуальніші питання у сфері забезпечення прав дитини, проблемні питання створення сімейних форм виховання, зміни у законодавстві щодо охорони прав дітей. Всім учасникам наради були надані рекомендації, направлені на покращення життя дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.