"Про внесення змін до розпорядження військово-цивільної адміністрації м. Авдіївки Донецької області від 04.11.2016 № 217 «Про затвердження складу та Положення про комісію з питань звернень громадян»" від 17.01.2017 № 15

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від    17.01.2017  №   15  
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про внесення змін до розпорядження
військово-цивільної адміністрації
м. Авдіївки Донецької області
від 04.11.2016 № 217 «Про затвердження
складу та Положення про комісію з
питань звернень громадян»

У зв’язку з кадровими змінами, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»
 
ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Внести до складу комісії з питань розгляду звернень громадян при військово-цивільній адміністрації міста Авдіївки Донецької області, затвердженого розпорядженням керівника  військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області « Про затвердження складу та Положення про комісію з питань звернень громадян» від 04.11.2016 № 217 наступні  зміни:
-    виключити із складу комісії з питань розгляду звернень громадян при військово-цивільній адміністрації міста Авдіївки Донецької області Гонтар Віктора Кондратовича, в. о. начальника відділу архітектури та містобудування – головного архітектора;
-    включити до складу комісії з питань розгляду звернень громадян при військово-цивільній адміністрації міста Авдіївки Донецької області Романченко Оксану Ігорівну, спеціаліста 1 категорії відділу архітектури та містобудування.
    

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                              П.Малихін