Про затвердження графіків особистого та виїзних прийомів громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія», «Телефону довіри» на 2017 рік

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 27.12.2016 № 384   
м. Авдіївка, Донецька обл.
     
Про затвердження графіків особистого
та виїзних прийомів громадян, проведення
телефонного зв’язку з населенням
«Гаряча лінія», «Телефону довіри» на 2017 рік

    З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №  109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 05.03.2008 року № 78 «Про виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008» керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» та ст. 28 Закону України «Про звернення громадян»    

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

1.1. Затвердити графік особистого прийому громадян  керівником військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області, заступниками керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області, начальниками відділів військово цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області (додаток 1, додаток 1.1).
1.2. Затвердити графік проведення виїзних прийомів громадян керівником та заступниками керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області на 2017 рік (додаток 2).
1.3. Затвердити графік проведення телефонного зв’язку з населенням міста «Гаряча лінія» керівником та заступниками керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області на 2017 рік (додаток 3);
1.4. Забезпечити функціювання «Телефону довіри» в загальному відділі, розташованого за адресою: вул. Молодіжна, буд. 5, кімната № 3 (телефон 3-57-22), щоденно з 15.00 до 16.00.
2. Заступникам керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, начальникам структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області:
2.1. Забезпечити виконання графіків і порядків проведення особистого, виїзного прийому громадян, телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» згідно порядку організації і проведення особистого та виїзного прийомів громадян, телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія», затвердженому розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області від 09.11.2016 року № 249 «Про виконання Указу Президента України від 07.08.2008 року № 109/2008».
2.2. Погоджувати у разі відсутності керівних працівників з поважних причин (хвороба, відрядження, відпустка) підміну прийому громадян іншою посадовою особою за розподілом обов’язків з заступником керівника;
2.3. Особистий прийом громадян проводити в кімнаті особистого прийому громадян військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області протягом робочих днів тижня з 09.00 до 15.00. Функціювання «Телефону довіри» здійснювати головним спеціалістом загального відділу щоденно з 15.00 до 16.00 за телефоном 3-57-22 в загальному відділі кімната № 3.
3. Загальному відділу (Гонтар) забезпечити публікації графіків проведення особистого прийому громадян на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області, виїзних прийомів громадян згідно графіку, телефонного зв’язку з населенням міста «Гаряча лінія», графік функціювання «Телефону довіри», висвітлення аналітичних матеріалів, відомостей про роботу із зверненнями громадян.
4. Координацію дій за виконанням розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації покласти на загальний відділ (Гонтар), контроль за виконанням розпорядження на в. о. заступника керівника з організаційних та гуманітарних питань (Меженіна).


Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                  П.В. Малихін
 

Додатки