Про затвердження Порядку організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, особистих, спільних, виїзних прийомів громадян та телефонної "Гарячої лінії"

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 09.11.2016 № 250   
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про затвердження Порядку
організації проведення особистих
прийомів осіб, які потребують
безоплатної первинної правової
допомоги, особистих, спільних,
виїзних прийомів громадян
та телефонної "Гарячої лінії"

З метою забезпечення громадянам України  реалізації конституційного права на отримання у повному обсязі безоплатної первинної правової допомоги та обґрунтованої відповіді на звернення, у тому числі викладені в усній формі, керуючись Законами України «Про безоплатну правову допомогу», «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

1. Затвердити Порядок організації проведення особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, особистих, спільних, виїзних прийомів громадян та телефонного зв'язку з населенням "Гаряча лінія".
2. Заступникам керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області забезпечити проведення особистих, спільних, виїзних прийомів громадян та телефонного зв'язку з населенням "Гаряча лінія" згідно із затвердженим Порядком.
3. Юридичному відділу (Парамзіна) забезпечити прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області, у відповідності до цього Порядку.


Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
Донецької області
полковник                                                                  П.В. Малихін
 

Додаток