Оновлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника в умовах воєнного стану!

Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради повідомляє про оновлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника в умовах воєнного стану!

У зв’язку з військовою агресією рф проти України, Законом України від 3 березня 2003 року № 2115-IX «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» встановлено, що фізичні особи, фізичні особи-підприємці, юридичні особи подають облікові, фінансові, бухгалтерські, розрахункові, аудиторські звіти та будь-які інші документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неподання звітності чи обов’язку подати документи!

За роз’ясненням Міністерства юстиції України зобов’язання щодо оновлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та здійснення щорічного підтвердження відомостей про КБВ підпадають під дію норм ЗУ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни». Санкції передбачені законодавством, у такому випадку застосовуватися до суб’єктів господарювання не будуть!

Разом з тим, юридичні особи, які бажають на даний момент здійснити оновлення відомостей про КБВ мають юридичне право та технічну можливість зробити це, звернувшись до суб’єктів державної реєстрації або діючого ЦНАП.

Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради і в подальшому буде повідомляти про зміни у законодавстві України, що стосуються в роботі ЦНАП.