Внаслідок бойових дій на Донеччині постраждали 50 працівників, десять з них загинули

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Донецької області зафіксовано 25 випадків травмування та/або смерті працівників. Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 50 працівників (+2 за останній тиждень), 10 з них загинули. Найбільша кількість потерпілих зареєстрована на підприємствах м. Авдіївки, повідомляє Управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області .

Щодо кожного випадку поранень або смерті працівників внаслідок бойових дій організовується робота з розслідування за участю фахівців Фонду соціального страхування України. За результатами роботи створених комісій за 10 випадками розслідування завершені, за 11 випадками - тривають.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами за рахунок коштів Фонду. Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

За матеріалами Фонду соціального страхування України