ЩЕ ОДИН "АВТОМОБІЛЬ СВОБОДИ" ПРИБУВ В АВДІЇВКУ З МІСТА-ПОБРАТИМА

Місто Стрий Львівської області лише місяць тому стало побратимом прифронтової Авдіївки. Але стосунки між містами з формальних переростають вже у справжню дружбу, коли у важкий момент побратим підставляє плече, руку допомоги. І підтвердженням цьому є конструктивна співпраця, конкретні дії. 

Так, відучора у розпорядженні Авдіївської міської військової адміністрації з'явився ще один "робочий ослик" - позашляховик Nissan, який на Донеччину особисто доставив мер Стрия Олег Канівець разом із колегами і волонтерами.

Це вже третя машина, яку друзі-стрияни привезли для Авдіївки. Автівка вирушила в чи не найгарячішу точку на фронтовій мапі Донецької області в межах ініціативи #1000_автомобілів_свободи.

Зі словами: "Нехай ця машина вам і Україні послужить, як слід" мер міста-побратима Авдіївки передав ключі від транспортного засобу керівництву Авдіївської міської військової адміністрації, зазначивши також, що в роботі цю автівку вони вже трохи перевірили, адже подолали нею на шляху до Донеччини понад тисячу кілометрів.

Щиро дякуємо за цю допомогу нашим побратимам, партнерам, волонтерам і всім причетним до такої шляхетної справи, як підтримка друзів у скрутну хвилину ♥️, а саме: Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ)  та його небайдужій очільниці Аня Крисюк , яка разом зі своєю командою не дає іншим українцям і світу забути про війну, що триває на теренах України, зокрема і в Авдіївці, а також Стрийській громаді, яка підтримала нас і стала нам опорою.

Крокуємо разом до перемоги! 💙💛

Слава Україні!