Фонд соціального страхування України в Донецькій області інформує

Авдіївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області забезпечує фінансування страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

З початку війни і до цього часу безперебійно проводяться регресні виплати через банківські установи. Також проводиться фінансування виплат, пов’язаних з тимчасовою втратою працездатності, тобто лікарняних листків. Нажаль, на даний час є заборгованість по всій Україні щодо виплати лікарняних. З урахуванням умов сьогодення визначено механізм виплати лікарняних особам, які виїхали з Донецької області у зв’язку з активними бойовими діями на територію підконтрольну українській владі, а підприємства на яких вони працювали – ні. 

Такі особи можуть звернутися безпосередньо до будь – яких відділень управління Фонду України для здійснення фінансування та виплати коштів за лікарняними.

Зазначимо, що всі відділення управління у містах та районах Донецької області продовжують виконувати статутні обов’язки в повному обсязі. Авдіївське міське відділення тимчасово не здійснює свою діяльність за постійною адресою м.Авдіївка, в. Комунальна, 4 та працює дистанційно.

Номери телефонів «гарячої лінії» за якими громадяни України (потерпілі на виробництві та / або застраховані особи, тощо) зможуть одержати актуальну інформацію чи роз’яснення з питань, що належать до компетенції Фонду:

0994503223 – начальник відділення
050811 7555– з питань страхових виплат;
0954567929 – з питань нарахування та виплат матеріального забезпечення (лікарняні листи)