ПЕРЕМОГЛИ НАЦИСТІВ - ПЕРЕМОЖЕМО І РАШИСТІВ!

"Перемогли нацизм - переможемі і рашизм!" Джерело:uaculture.org

Сьогодні, 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, ми мали б відзначати День пам'яті і примирення, шануючи подвиг і внесок українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні і висловлюючи повагу всім борцям проти нацизму… Гаслом цього дня стало "Ніколи знову" як нагадування про те, що таких трагедій не мало б повторитися більше в історії людства. Але путінська росія вирішила інакше. В їхній хворобливій інтерпретації ці антивоєнні, життєстверджуючі слова перетворилися на цинічне "І знову, і знову" "можем повторіть".

Сьогодні Україна одна дає дуже гідну відсіч кровожерливому сусідові, який протягом всієї нашої історії намагається знищити українців, стріляючи в потилицю беззахисним, встромляючи ножа у спину, вбиваючи дітей, при цьому лицемірно називаючи нас "братами".

Цього року 8-9 травня відзначаємо в умовах повномасштабної військової агресії росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, власне на саме існування українців.

У 1939–1945 роках ворогом людства були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія імперського націоналізму та фашизму. Тож традиційне гасло цих пам'ятних травневих днів "Пам'ятаємо - перемагаємо!" цьогоріч актуальніше звучить у дещо зміненому на державному рівні форматі:  «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!».

Переконаний, так і буде! Адже світло й життя завжди перемагають темряву.

Начальник Авдіївської міської 
військової адміністрації 
Покровського району 
Донецької області              Віталій БАРАБАШ