КОАЛІЦІЯ "НА ЛІНІЇ ЗІТКНЕННЯ" ПЕРЕДАЛА В АВДІЇВКУ ПРОДУКТИ, ЗАСОБИ ГІГІЄНИ ТА ГЕНЕРАТОР

Громадська спілка "Коаліція "На лінії зіткнення", члени якої - вихідці з громад, розташованих вздовж лінії фронту, вкотре передала в Авдіївку продуктові та гігієнічні набори, а також свічки і бензиновий генератор для використання у бомбосховищах. Гуманітарний вантаж вдалося зібрати за фінансової підтримки ІСАР Єднання.

Великі набори якісних базових продуктів харчування, консерви, солодощі, а також засоби гігієни місцеві волонтери рознесли адресно маломобільним мешканцям Авдіївки похилого віку, у тому числі лежачим, які залишаються у місті попри щільні обстріли з чи не усіх видів озброєння окупантів.

Переданий Коаліцією "На лінії зіткнення" генератор авдіївці вже використовують із користю: пристрій забезпечує роботу міської свердловини, звідки роздають воду людям з сусідніх будинків.

Авдіївська міська військова адміністрація висловлює щиру вдячність громадській спілці "Коаліція "На лінії зіткнення" за надану допомогу і систематичну підтримку місцевого населення у цей складний для всієї країни час.

Разом ми сильніші! У єдності - переможемо!